[GI] Wrzód

Ludzie oczym wy mowicie wrzod jes najlepszy!!
Odpowiedz
Zabawny koleś Spróbujcie kiedyś "przyjaźnić się" trochę dłużej, ale teksty zacznie wam walić
Odpowiedz
Ciekawy pomysłowy gość szczególnie że przez niego mnie jacyś kolesie z NO zaatakowali ale mam jedno pytanie: Wie ktoś co się z nim w GII stało bo specjalnie wszystkich wybiłem ale go nie znalazłem
Odpowiedz

Użytkownik angielski dnia czw, 18 paź 2007 - 18:42 napisał

Ciekawy pomysłowy gość szczególnie że przez niego mnie jacyś kolesie z NO zaatakowali  ale mam jedno pytanie: Wie ktoś co się z nim w GII  stało bo specjalnie wszystkich wybiłem ale go nie znalazłem 

[post="88734"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Przecież Wrzoda nie było W GII tylko w był w pierwszej części. Albo źle napisałeś albo coś Ci się pomyliło.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Theoden mi chodzilo o to czy ktos widzial Wrzoda w GII. Tak sie pytałem
Odpowiedz
Niestety w GI nasz kochany Wrzód jest śmiertelny, więc da się go zabić. Gdyby zabiło go się w jedynce twórcy gry przewidzieli by to i nie stawiali go w GII. Ale ciekawi mnie jedna rzecz: w GI zbiłem z zimną krwią Kruka, to jak może pojawić się w GII NK?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
W G1 można było zabić więcej niż połowę ludzi, którzy byli w sequelu
Odpowiedz
Serio? Na przykład?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Lares, Lee, Torlof, Cipher... Jarvisa się chyba nie dało

Z Nocy Kruka to Saturas, Riordian, Merdarion, Nefarius, Myxir, Thorus, Kruk, Fisk, Fortuno, Scatty, Bloodwin, Huno... Myślę że to wszyscy, jednak mogę się mylić
Odpowiedz
Wam chyba odbiło: To istny SPAM!
To temat, w którym dyskutuję się o Wrzodzie, a nie: Kto jest śmiertelny i pojawił się w następnych częściach?
----------
Dobra, ale żeby nie było, że i ja roznoszę SPAM, wypowiem się, na temat Wrzoda:
Na samym początku go nie zabijałem, ponieważ... gdy chciałem to zrobić mi uciekał. Dopakowałem się, tak do 40STR, i go zacząłem tłuc, efekt był fajny, ale jak się z nim dłużej chodzi to on takie gadki mówi, np. że wrzucili go tutaj, bo za bardzo lubi zwierzęta, on jest rąbnięty.
Jednak takie "rąbnięte" NPC, są dość fajne, a gdy się go utłucze, jaki on biedny xD
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Gdy walczyłem z kretoszczurami Wrzód powiedział: nie mam odpowiedniego oręża, ale jeszcze się spotkamy. Po czym uciekł! Przecież ma swoją broń (pałkę)!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Minus Wrzoda jest też taki,(chociaż cały Wrzód to jeden wielki minus) że jak go się zabije nie dostaje się doświadczenia . Nawet racja, bo taki kopacz by go z palcem w d**** by go pokonał .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Kto najdłużej z nim wytrzymał, ja próbowałem dowiedzieć się od niego kim jest i czemu tu jest (przecież taki i***** nie mógł trafić do koloni karnej dla najgorszych zbirów ) więc wytrzymałem może z 5min . Jak wy? Z tego co mówił zrozumiałem że trafił tu za gwałcenie leśnych zwierzątek .
Odpowiedz
On mówi, że bardzo lubi zwierzęta, ale w obozie źle to postrzegają, wspomina, że pochodzi z Khorinis

Odpowiedz
I wy wierzycie takiemu typowi??? Wrzód to debil, któremu się wszystko w głowie pomieszało! A wogóle to ma "kuku la muniu"!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ale mówi to tak jakby rzeczywiście coś więcej było Raczej go nie lubię i praktycznie wolę omijać, a jak już to słownie. Jak się wkurzę na coś to jak żyje to idzie pierwszy pod ostrze


Odpowiedz
Bądź co bądź taki wrzód to fajne urozmaicenie gry, a jak coś zawsze można go zabić (no u mnie to się tak w końcu zawsze kończyło )

Odpowiedz
Ja jak pierwszy raz grałem tak na niego wkurzyłem że na 2 poziomie próbowałem go zabić , i z zawziętości na niego udało mi się w końcu .
Odpowiedz
← Gothic

Wrzód - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...