[IWD2] Pomozcie przejsc z Lodowym Palacem

Słuchajcie przeszedlem cały prawie cały zamek i w tym lodowym palacu w podziemi 2 piętrze sa zamkniete drzwi , a na nich jest napisane cos z pirunem zabilem tamta kaplanke.. ale nie moge otworzyc drzwi jak mam je otworzyc? czy to ma cos wspolnego z tym salonem gier w dolnym prawym rogu tego pietra?

Icewind Dale II jak coś ?
Odpowiedz
Co do tych drzwi to musisz skierować ten laser światła w samym środku drugiego poziomu i strzelić nim chyba na południe i tak parę razy, a drzwi się otworzą. Jeśli nie zadziała to w inny kierunek.

Oprócz tego ja mam pytanie jak pozostałe drzwi otworzyć z tą gałęzią w dziurce od klucza???

Po za tym nie wiem gdzie znaleźć tą belladonę i co to do cholery jest??

Czekam na odpowiedz
Odpowiedz
Termit, w linku powyżej powinny być odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania. Medivh napisał naprawdę ładną solucje i śmiało możesz z niej korzystać

A Belladona to taki kwiatek zdaje się
Odpowiedz
Belladonna jest rośliną używaną do leczenia i zapobiegania likanotropii. Najczęściej używana jako maść, bądź też spożywana.
Odpowiedz
Dzięki za pomoc zobaczę tą stronę.

[Dodano po chwili]

No udało mi się, wielkie dzięki. Ale czy na tej stronie jest też opracowanie innych map, ob jakoś nie widzę zakładki?
Odpowiedz
Na samym dole masz cyferki do przełączania między częściami arta


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Icewind Dale

Pomozcie przejsc z Lodowym Palacem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...