[Deus Ex: Rozłam Ludzkości] Znamy zawartość przepustki sezonowej Deus Ex: Rozłam Ludzkości i datę jej odblokowania


Dzisiaj ma miejsce premiera najnowszej części uznanej przez graczy i krytyków serii "Deus Ex". Z tej okazji Eidos Montreal wyjawił zawartość płatnej przepustki sezonowej.

deus ex: mankind divided, deus ex: rozłam ludzkości class="lbox">deus ex: mankind divided, deus ex: rozłam ludzkości

Najbardziej interesujące są z pewnością dwa fabularne DLC zatytułowane, "System Rift" i "A Criminal Pass". Pierwszy będzie miał premierę podczas tegorocznej jesieni, a drugi pod koniec roku. Oprócz tego przepustka zawiera sporo pomniejszych dodatków dostępnych do pobraniu w dniu premiery.

deus ex: mankind divided, deus ex: rozłam ludzkości class="lbox">deus ex: mankind divided, deus ex: rozłam ludzkości

Można pobrać między innymi:

  • The Tactical Pack zawierający bojowy Karabin na Srzałki, zestaw strzałek usypiających, trzy granaty dymne, dwa gazowe oraz zestaw wszczepów Micro Assembler,
  • Cztery zestawy Praxis,
  • 5000 kredytów,
  • 1000 części broni,
  • 5 paczek Breach Booster odblokowujących nowe bronie i przedmioty dla trybu Breach
  • 20 czipów Breach potrzebnych do odblokowania nowych przedmiotów w trybie Breach
Odpowiedz
← Nowości

[Deus Ex: Rozłam Ludzkości] Znamy zawartość przepustki sezonowej Deus Ex: Rozłam Ludzkości i datę jej odblokowania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...