Lego - jest wszędzie

Czy Was też zaczyna przerażać ilość wszystkiego w wersji Lego? Jurassic Park, Frozen, praktycznie wszystko co robi się choć trochę popularne dostaje swoją wersję lego. Nawet jeżeli nie jest do końca dla dzieci. Jak chociażby Lego Gra o Tron:

Odpowiedz
To Lego są dla dzieci?
Odpowiedz
Ja nie narzekam a jako miłośnik budynków z LEGO nawet się cieszę. Jest popyt, to trzeba go zaspokoić a do gry nikt nie zmusza. Czekam na LEGO Atomówki!
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja bym chciała znaleźć listę wszystkich edycji Lego, bo widziałam nawet zestawy z The Big Bang Theory. Co jeszcze jest?
Odpowiedz
Mnie w LEGO przeszkadza tylko jedno - cena.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czwartek, 29 września 2016, 20:19 napisał

No patrząc na obecne ceny, to bardzo drogie hobby. Jak byłem dzieckiem w latach 90. to wszystko było w miarę osiągalne. Teraz nawet najmniejsze zestawy są w cenach nieadekwatnych do zawartości.


No nie wiem czy w latach 90 bylo osiągalne. Mi rodzice kupowali dużo lego, ale tylko w pewexie i za ogromne pieniądze... mało kto mógł sobie na to pozwolic, dziś raczej wszyscy mogą kupić.
Odpowiedz
Jest drobna różnica. Kiedyś to były pieniądze rodziców, dziś własne. Stąd może się brać interpretacja Lio.
Odpowiedz
Pomimo że nie jestem dzieckiem to lubię sobie od czasu do czasu poukładać klocki lego. Relaksuje mnie to
Odpowiedz
Z tym się zgodzę. Ostatnimi czasy rzadko sięgam po LEGO, ale czasem mi się to zdarza i to jest naprawdę przyjemne uczucie, wiedzieć, że przy tworzeniu ogranicza nas tylko wyobraźnia i liczba klocków.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
W gruncie rzeczy nigdy się nie powinno. Nieźle pokazuje to "LEGO przygoda".
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Uwielbiam Lego, kiedyś miała na PC Lego w takimi wyściagami samochodowymi...no mega było! A aktualnie gram w Lego Hobbit
Odpowiedz
Z lego jest taka sprawa, że wkrótce jeśli nie już jest wszędzie tak jak wymioty Disneya.
Odpowiedz
← Karczma

Lego - jest wszędzie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...