[BGII] Gracz vs gracz

Mam pytanko. Jest możliwe, aby w Baldurze 2 + Tron Bhaala można było grać jakoś na żywego przeciwnika, np. tak jak w Neverwinter? Jest może jakiś mod lub coś takiego? Z chęcią zagrałbym sobie w taki sposób ze znajomymi, aby sprawdzić swoje postacie. Proszę o odpowiedź.
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />

Użytkownik Fugiel dnia nie, 03 cze 2007 - 19:59 napisał

Mam pytanko. Jest możliwe, aby w Baldurze 2 + Tron Bhaala można było grać jakoś na żywego przeciwnika, np. tak jak w Neverwinter? Jest może jakiś mod lub coś takiego? Z chęcią zagrałbym sobie w taki sposób ze znajomymi, aby sprawdzić swoje postacie. Proszę o odpowiedź.

[post="68110"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Skoro ładnie prosisz to odpowiem
Pytałeś, czy istnieje taka możliwość - teoretycznie tak. Można grać przeciwko "żywym osobom" - tzw. Multiplayer istnieje, jednak wymaga on sporo samozaparcia i pewnie jakiegoś programiku do wyszukiwania. Sam chciałem kiedyś zagrać, ale to nie jest prosta sprawa:Multiplayer w BG to głównie ciekawostka - do tego trudno znaleźć chętne osoby do gry.
Mówiąc krótko: BG nie nadaje się do gry wieloosobowej i lepiej sobie tę grę pod tym względem odpuścić - jest wiele innych (i lepszych) do gry w multiplayer.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Baldur's Gate
Wczytywanie...