[BGII] Nie mam tego na mapie!

Mam problem. Nie wiem, czy to wina gry, czy mojego kompa, czy co jeszcze, ale fakt pozostaje faktem. Nie mam na mapie zaznaczonej twierdzy D'Arnise ani Wzgórz Wichrowych Włóczni, pomimo tego, że wziąłem obydwa questy. Wziąłem quest z Targowem, i rzeczywiście, jest ono na mapie, ale tylko ono.
Ma ktoś na to radę?
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
no to w tym przypadku możesz się tam dostac jedynie przez konsolę, dodatkowo jeszcze sciągnij sobie najnowszego patcha, może to coś naprawi, ewentualnie pójdzie jeszcze raz i poszukaj w miedzianym diademie Nalii i z nią porozmawiaj i w tedy spróbuj jeszcze raz.
Miałem raz tak po załadowaniu paru modów. Jeśli z nimi grasz to ponownie wczytaj grę, choć u mnie skończyło się na nowej grze.
Jeśli grasz bez modów to skorzystaj z rad podanych powyżej lub niestety - graj od początku. Jeśli błąd się pojawi to przeinstaluj BG.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
A wziąłeś quest od firkraga czy jak mu tam? Od samych driad ci sie quest nie pojawi.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Cytat

Nie mam na mapie zaznaczonej twierdzy D'Arnise ani Wzgórz Wichrowych Włóczni, pomimo tego, że wziąłem obydwa questy
.
Jak widzisz, Ornikielu, wziąłem questy.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Konsola to w tym przypadku nie jest zabójstwo. Wpisz kod na przeniesienie do interesującej Cię lokacji i już na pewno będziesz ją miał na mapie. Sam musiałem się ratować konsolą, gdy potraktowałem z Zabójczej Chmury Lavoka w Kuli Sfer, a jak się później okazało gra ma błąd i gdy Lavok dostaje z chmury pada na ziemi niby martwy i nie da się kontynuować fabuły (rozmowy) .

Tutaj znajdziesz potrzebne 'kody'.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
To ja jeszcze dodam. Paczujcie i jeszcze raz paczujcie grę.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Dziś odpaliłem Baldura i sprawdziłem motyw z konsolą. Działa.

/temat do zamknięcia
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
← Baldur's Gate
Wczytywanie...