[GIII] Pierścienie alchemików

Siemka cz ktoś może mi powiedzieć gdzie są wszystkie pierścienie alchemików. I gdzie je mogę znaleźć. I kto je ma. Z góry dzięki
Odpowiedz
Jeżeli chodzi ci o Stare Pierścienie Alchemika, których masz szukać w Geldern to dwa są na pewno za zamkniętymi drzwiami (możesz je bez problemu otworzyć wytrychem - nikt nie będzie miał problemów) i tam znajdziesz też różne skarby. Jeden jest też w pomieszczeniu, które znajduje się nad miejscem, gdzie stoi Jared (są tam schody, których można nie zauważyć). Jeden jest w domu alchemika, który zleca ci zadanie ze szczawiem królewskim. Co do reszty - czy to tak trudno przejść się po domach i poszukać?

BTW - na przyszłość - nazywaj normalnie tematy...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeszcze jeden jest na półce z książką w pokoju gdzie jest 2 szamanów.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
1 jest chyba u Gembacka chyba w chacie albo u Gunnocka no raczej w chacie u Gunnocka
Odpowiedz
kolejne trzy są:
-w domu maga robiącego za kucharza
-w domu na pulpicie alchemika który robi interesy na lewo (nad sklepem kolesia który chciał się z Laresem skumplować
-trzeci jest na pulpicie w domu tego starego alchemika
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz

Użytkownik złodziej dnia wto, 06 lut 2007 - 15:58 napisał

kolejne trzy są:
-w domu maga robiącego za kucharza

[post="53915"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



tego w domu maga nie zauważyłem





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Pierścienie alchemików - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...