[BGII] Problem z odczytem płyty

Słuchajcie mam taki problem:

Dostalem Baldur's Gate 2 razem z Tron Bhaala od mojego nauczyciela Historii z extra klasyki.Nie ma juz gwarancji wiec gry nie moge oddac,wiec:
Chce zainstalowac gre i wkladam pierwsza plyte wlaczam instalacje i normalnie sie instaluje potem zada 2 plyty wiec wkladam.Instaluje sie i nagle wyskakuje komunikat cos takiego jest napisane: niewlasciwy wolumin wloz plyte BG2_CD1.Jak naciskam kontynuuj albo anuluj lub ponow probe wlancza sie to znowu a po paru kliknieciach wylancza sie instalacje z jakims bledem.Jesli wloze ta pierwsza plyte to i tak blad nie znika i niechce sie dalej instalowac a jak wciskam znowu to samo to tez sie wylancza instalacja z tym samym bledem i nie moge zainstalowac.Jesli wyskoczy ten blad i nic nie bede robil to nic sie nie dzieje ani nie wgrywa.Ludzie pomozcie bo nie moge grac w baldura
Spróbuj zawartość obydwu płytek zgrać na twardy i wtedy zainstalować z twardziela (jak zgrywanie sie nie powiedzie, to płytka jest uszkodzona), albo po prostu włóż płytki do czytnika DVD, bo ma większą korekcję błędów (jak to gdzieś kiedyś ładnie Ekh ujął ).

Jak obydwie operacje się nie powiodą, to spytaj się pana od historii czy u niego działało poprawnie .

I nazywajcie ludzie te tematy normalnie a nie PROBLEM, POMOCY itp.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Korekcje... korekcje.... Korelacji to może być współczynnik podczas przeprowadznia obserwacji zmiennych losowych.

Ajj, chciałem 'przyszpanować' i kicha .
Koles od Historii powiedzial ze normalnie mu chodzilo.Dzieki sprobuje tych metod

[Dodano po chwili]

Tam sa 4 plyty wiec mam 4 plyty zgrac na twardziela i stamtad zainstalowac Baldura
No chyba oczywiste .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Pozyczylem mojemu koledze Baldura i normalnie chodzi a potem znowu sprobowalem u mnie i nie dziala jakies powalone to jest

Cytat

Pozyczylem mojemu koledze Baldura i normalnie chodzi a potem znowu sprobowalem u mnie i nie dziala jakies powalone to jest


Ale ten twój kumpel ma czytnik DVD czy CD, bo nie raczyłeś napisać

PS. I chłopie interpunkcja ! (przecinki, kropki i.t.p) Nie zabiera wiele czasu, a o ile się lepiej posty czyta
Zapytalem sie i powiedzial ze w czytniku DVD

A ja akurat mam uszkodzony czytnik DVD
Jak dobry kumpel, to pożyczy na 30 minut .

Temat chyba do zamknięcia, ale jeszcze dla pewności niech poleży z 24 h otwarty. Później się zamknie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Baldur's Gate
Wczytywanie...