[BGII] Wampir

Na wstępie,opisywać tych nieumarłych nie mam po co,bo wiele stron ma przepięknych,artystycznych i urzekających jakże opisów.
Przedewszystkim,otworzyłem temat po to, aby zadać osobiste pytanie, a przy okazji pofilonizować o tych wątpliwie słodkich potworkach.

Od jakiegoś czasu mam swoistą wampiro-manie.Przyłączenie się do Bodhi jest rezultatem oczywistym i...bardzo oczywistniejszym.Mod z Valen jako członek drużyny - koniecznie trzeba to mieć.BG 2, to tylko oczywiście jeden punkt wampiro-mani.
I ciekawi mnie jedna rzecz przyjaciele.Poszukuje drużyny gotowych...he he,OK dość tekstów Korgana.Wracając - ciekawi mnie, czy jeżeli Bodhi zmienia Jaheire w wampira,to czy może zamienić naszego głównego bohatera w wampira ? Istnieje może jakiś taki interesujący mod ?
Odpowiedz
Chyba nie ponieważ gdyby został zmieniony w wampira cala reszta gry nie_miałaby sensu(musiała by ulec zmianie) Po przeczytaniu ksiożki wiemy ze dziecię bhaala jest chronione przed takimi skazami jak wampiryzm {Boska krew):D
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wampir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...