Premiera ESO: Gold Road


elder scrolls online,gold road

Dziesiąte urodziny "The Elder Scrolls Online" stają się jeszcze ciekawsze dzięki ósmemu rozszerzeniu do sieciowego świata Tamriel. Najnowszy dodatek, "Golden Road", już dziś zabierze nas do Zachodniej Kniei ze stolicą w Skingradzie, gdzie pierwsze kroki stawialiśmy przy okazji zabawy w "Obliviona". Tym razem także na naszej drodze staną daedryczne siły, choć nie zapominamy o zagrożeniu ze strony wdzierającej się w ląd dżunglii.

Leramil The Wise to sojuszniczka Haermusa Mory badająca powrót Ithelii, który mogliśmy przeżyć przy okazji ostatniego rozszerzenia – "Necrom". Chodzi jednak przede wszystkim o powód do dalszego tłuczenia przeciwników, rzecz jasna na nowym obszarze. Do zwiedzenia zachęci także dodatkowa klasa postaci, Scribing, zdolny do manipulowania magią natury. Główną zaletą tej profesji będą Grymuary, czyli specjalne zwoje pozwalające na modyfikacje już istniejących umiejętności.

elder scrolls online,gold road

Od dzisiaj mogą się bawić posiadacze wersji na PC i komputery Apple, zaś właściciele konsol będą musieli zaczekać do 18 czerwca. Cena póki co nie zachwyca, bowiem czeka nas wydatek 159 PLN za wersję podstawową lub 199 PLN za opcję deluxe, gdzie czeka na nas wierzchowiec, chowaniec, ekskluzywny strój czy zestaw coloviańskich gestów.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hej, ale w tym rozszerzeniu nie ma nowej klasy. Scribing to nowa umiejętność. Klasy nadal te same, Necrom dodał arkanistę rok temu.
Odpowiedz
← Nowości

Premiera ESO: Gold Road - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...