Gwintfinity coraz bliżej


gwint,gwent

CD Projekt Red już wcześniej postanowiło zrezygnować z oficjalnego wsparcia "Gwint: Wiedźmińskiej gry karcianej", jednak dla 30 osób, dotąd zajmujących się grą, oznacza to rozstanie z dotychczasowym projektem. Choć do zapowiadanego na przyszły rok "Gwintfinity" jeszcze daleko, to spółka nie zamierza czekać i zapowiada, że w grudniu dostaniemy ostatnią oficjalną aktualizację.

W teorii "Gwintfinity" ma oznaczać oddanie narzędzi w ręce graczy i "zatrudnienie" ich w roli siły balansującej rozgrywkę oraz tworzącej nowe elementy. W praktyce deweloper na początku 2024 roku umywa ręce, jednocześnie pozostawiając serwery online tak długo, jak tytuł ten będzie budził odpowiednie zainteresowanie.

gwint,gwent

Mniej pomyślne informacje napłynęły dla pracowników studia, którzy dotąd czuwali nad jakością gry. Część oddelegowano do innych projektów, jednak 30 z nich będzie musiało poszukać sobie nowego pracodawcy. Wygląda na to, że CDP Red w jeszcze przed wakacjami restrukturyzuje spółkę. Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu posady stracili także ludzie zatrudnieni w amerykańskim studiu The Molasses Flood.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Gwintfinity coraz bliżej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...