Będzie nowy Shrek?


będzie nowy shrek?

Przygody Shreka i jego paczki na przestrzeni lat uzyskały sobie spory rozgłos i renomę, nadal zapewniając nam zabawę i naukę, że nawet ludzie nieidealni mogą żyć długo i szczęśliwie. Popularność kolejnych odsłon podsyca oczekiwania i nadzieje na następne części.

O takiej możliwości już jakiś czas temu wspominał Antonio Banderas. Jako że niektórzy podejrzewają go o posiadanie większej ilości informacji niż dotąd zdradził, ponownie zwrócono się do niego z tym pytaniem w związku z sukcesem najnowszej części przygód Kota w Butach. Żadnych przecieków to nie dało, ale szacuje się, że grunt jest na to podatny.

To nie zależy ode mnie. Normalnie to widzowie decydują o powstaniu sequeli. Jeśli jednak udadzą się tłumnie do kin, tak jak na Kota w butach, to może doprowadzić do szansy powstania kolejnego filmu o tej postaci. Tak jak sugerowaliśmy pod koniec naszego filmu, bohaterowie chcą odwiedzić starych przyjaciół, więc... może Shrek powróci.

Warto pamiętać, że "Kot w Butach: Ostatnie Życzenie" miał budżet w wysokości 90 milionów dolarów, a do tej pory uzbierał już ponad 368 milionów.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Nowości

Będzie nowy Shrek? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...