Twórcy Baldur's Gate 3 ujawnili datę premiery


baldur's gate 3

Zmęczeni kolejnym przechodzeniem tych samy lokacji w ramach Early Access nabywcy "Baldur's Gate 3" z niecierpliwością wypatrują premiery pełnoprawnej zawartości. Twórcy obiecywali, że gra opuści Wczesny Dostęp w przyszłym roku i już dziś wiemy, że tego słowa zamierzają dotrzymać. Przy okazji gali The Game Awards podano datę premiery oraz udostępniono szerokiej publiczności najnowszy trailer trzeciej odsłony słynnej serii. To kiedy będziemy mogli ponownie zawitać do Wrót Baldura?

Konkretnego dnia nie znamy, ale Larian Studios zapowiedziało, że ich najnowsza gra opuści Early Access w sierpniu przyszłego roku. Przypomnijmy, że pierwsze kroki gracze stawiali już w październiku 2020 roku, a więc już ponad dwa lata wciąż wypatrujemy kolejnych lokacji, ras, przedmiotów oraz rzecz jasna linii fabularnej.

Tak długie oczekiwanie na pewno umili nam najnowszy trailer, który możecie obejrzeć powyżej. W przeciwieństwie do poprzedniego materiału, znalazły się w nim sceny stworzone na silniku gry, dzięki czemu ponownie ujrzymy znane miejsca czy posłuchamy towarzyszy, ale wprawne oko szybko wychwyci panoramę głównego miasta czy też wcześniej nieznane potwory, wśród których znajdą się także rzadko widywane w grach dridery. Wiemy także, że sławny łowca i jego chomik rzeczywiście znajdą się w samej grze.

baldur's gate 3

Larian Studios rusza także z zamówieniami przedpremierowymi. Najciekawsza, a zarazem najdroższa, wersja kolekcjonerska pozwoli wzbogacić się o mierzącą 25 centymetrów figurkę łupieżcy umysłów walczącego z drowem. Poza tym otrzymamy m.in specjalne pudełko, karty do "Magic: The Gathering", karty postaci, artbook, brelok do kluczy czy naklejki. Zabraknie fizycznej kopii gry, zastąpionej kluczem na platformę Steam. Całą zawartość możecie obejrzeć na oficjalnej stronie, przy czym ta wersja została ograniczona do 25 tysiąca sztuk.

Nie zapominajmy też, że wkrótce zadebiutuje Patch 9 do wciąż dostępnej wersji. Jak to bywało poprzednio, jego zawartość zostanie zaprezentowana w akcji przy okazji kolejnego streamu Panel from Hell, który odbędzie się 14 grudnia 2022 roku.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wow tak szczerze to nie myślałem, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie.
Odpowiedz
na obecny kurs to w przybliżeniu 1222zł. SPoro. Ciekawe czy figurka jest równie piękna co na zdjęciu
Odpowiedz
Mega kusi ta pudełkowa wersja... no ale jakoś jak mam już cyfrową to nie chce mi się zamawiać
Odpowiedz
← Nowości

Twórcy Baldur's Gate 3 ujawnili datę premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...