I, The Inquisitor doczekał się pełnego zwiastuna


i the inquisitor

Gra na podstawie serii Jacka Piekary doczekała się pełnoprawnego zwiastuna. Studio The Dust oszczędnie dzieli się informacjami na temat swojej produkcji, ale pierwsza zajawka może być sygnałem, że w najbliższych miesiącach w końcu zaczną do nas spływać jakieś konkretniejsze informacje. Tym bardziej, że tytuł ma się ukazać ponoć jeszcze w tym roku.

Twórcy obiecują nieliniową opowieść gęsto podlaną klimatami mrocznej fantastyki. Nasz bohater ma prowadzić "śledztwo w ciężkich czasach", a jego głównym zadaniem będzie utrzymanie kruchego porządku i niezachwianej wiary w Boga. Czasem zrobimy to przy pomocy perswazji, a czasem, co możemy zobaczyć na zwiastunie, będziemy musieli chwycić za miecz.

Gra ma być napędzana intrygującą fabułą i wyjątkowym klimatem, co można wyczuć w materiale. Obawą jednak napawa oprawa graficzna, która przywodzi na myśl tytuły sprzed ładnych kilku lat, a także warstwa techniczna. Zobaczymy jednak, czasu do premiery jeszcze trochę pozostało, więc to i owo można śmiało podciągnąć. Trzeba być dobrej myśli, bo cykl inkwizytorski zasługuje na grę na miarę Wiedźmina.

Odpowiedz
Bardzo mi przypomina graficznie drugiego Wiedźmina.
Odpowiedz
Szczerze nie spodziewałem się, że ta gra kiedykolwiek powstanie, a tu proszę.
Odpowiedz
← Nowości

I, The Inquisitor doczekał się pełnego zwiastuna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...