wampir_maskarada

Zwiastun finałowego sezonu The Expanse


the expanse

Historia serialu "The Expanse" powoli dobiega końca, stąd przed nami pozostał już tylko finałowy sezon produkcji Amazona. Amazon Prime opublikowało zwiastun nadchodzących odcinków, będących czymś na wzór nieco dłuższego zakończenia całej produkcji, w której kapitan James Holden oraz cała załoga "Rocinante" próbuje ocalić ludzkość. Nim do tego dojdzie, czeka na nas jedynie sześć epizodów, z czego pierwszy pojawił się na platformie streamingowej już niedługo, bo 10 grudnia.

"The Expanse" to przykład produkcji, która przeżywała swoje wzloty i upadki. Produkcja, oparta na twórczości dwójki autorów ukrywających się pod pseudonimem James S.A. Corey, zadebiutowała w 2015 roku. Od samego początku poruszała wątki filozoficzne oraz polityczne, próbując nam ukazać skutki eksploracji kosmosu, związanych z tym wyzwań dla ludzkości oraz efekty pracy nad nieznaną materią. W międzyczasie pojawiły się jednak problemy, zaś po kilku sezonach, patrząc w oczy widmu skasowania, "The Expanse" zostało przejęte przez Amazona, który podjął się kontynuacji produkcji. W końcu zdecydowano o finałowym sezonie, zaś oficjalny zwiastun ma nam wynagrodzić raptem sześć nowych odcinków.

Na ekranie znów zobaczymy takich aktorów jak Dominique Tipper (Naomi), Wes Chatham (Amos), Shohreh Aghdashloo, Cara Gee, Frankie Adams czy Nadine Nicole. Do obsady powraca także Jasai Chase Owens, który znów wcieli się w Filipa Inarosa. Przypominamy, że pierwszy epizod szóstego sezonu zadebiutuje na łamach Amazon Prime już 10 grudnia 2021 roku.

It can’t be outmatched
Odpowiedz
Najlepszy serial Sci-fi obecnie, bardzo wyczekuję na kolejny sezon
Life is currency, life is PoE
Odpowiedz
← Nowości

Zwiastun finałowego sezonu The Expanse - Odpowiedź

Wczytywanie...