Pierwszy pokaz frakcji Kataju z gry Total War: Warhammer 3


total war: warhammer 3

Creative Assembly podzieliło się z fanami nowym, bardzo efektownym zwiastunem "Total War: Warhammer 3". Pokazuje on jedną z nowych frakcji dostępnych w grze – dalekowschodnie Wielkie Imperium Kataju (ang. Grand Cathay). Jest ono mocno inspirowane cesarstwem Chin, widzimy więc smoki, fajerwerki oraz olbrzymie terakotowe golemy. Twórcy zapowiadają, że Kataj będzie dość defensywną armią, skupioną na utrzymaniu zajętych pozycji za wszelką cenę i stopniowe osłabianie wroga. W zwiastunie możemy zobaczyć Miao Ying, dowódcę Wielkiego Bastionu (czyt. Wielkiego Muru), będącego jednym z trzech dowódców dostępnych w grze. Premiera "Total War: Warhammer 3" nastąpi na początku 2022 roku.

Odpowiedz
Jestem wielkim fanem Total War jeszcze od czasów Empire Total War.
Od trzeciej klasy podstawówki grywałem w Warhammer Fantasy Roleplay, a od czwartej przerzuciłem się na Fantasy Battle.
MAŁO TEGO - jestem tytułowanym malarzem figurek, co osiągnąłem w konkursie BARDU jako 14 latek i co jakiś czas DO TEJ PORY zaglądam na stronkę games workshop by wiedzieć co stworzyli.

Do czego zmierzam - PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ O TAKIEJ FRAKCJI :O
Odpowiedz
Kataj był wspominany w podręcznikach, ale na mocnym marginesie, z tego co się orientuje. Zresztą nawet Creative Assembly nie kryje się z tym, że tworzy tę frakcję faktycznie od zera (poczynając od jednostek, poprzez historię, a skończywszy na legendarnych postaciach) i z pełnym poparciem Games Workshop. Patrząc na to jak dobrze sobie studio radzi z przenoszeniem tego uniwersum na pole wirtualne, to taki pomysł wyjdzie z korzyścią dla obu stron.
Odpowiedz
No to trzeba przyznać, seria Total War to jedyna seria, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.
Może Total War Troy było troszkę zbyt krótkie - ale dostałem je za darmo na Epicu, to nie narzekam.
Po za tym, każda kolejna część jest coraz lepsza i to miła odmiana przy tym co obecnie dzieje się z rynkiem gier
Odpowiedz
← Nowości

Pierwszy pokaz frakcji Kataju z gry Total War: Warhammer 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...