Diuna – nowy zwiastun


Wielkimi krokami zbliża się premiera epickiej produkcji SF opartej na kultowym już tytule Franka Herberta. Z tej okazji machina promocyjna nabiera rozpędu, a my dostajemy nowy zwiastun filmu.

diuna

Mowa oczywiście o "Diunie", która podobnie jak wiele innych kinowych tytułów, z powodu pandemii zaliczyła poślizg. Miejmy nadzieję, że do jesieni nic się nie zmieni i 15 października będziemy mogli wybrać się do sali kinowej, by zobaczyć, co przygotował Denis Villeneuve, twórca "Blade Runnera 2049", "Nowego początku" czy "Sicario".

W obsadzie znalazło się sporo znanych nazwisk. W filmie zobaczymy takich aktorów jak Timothée Chalamet, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Zendaya, Jason Momoa i Javier Bardem. Za zdjęcia odpowiada Greig Fraser ("Lion. Droga do domu", "Wróg numer jeden", "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie"), zaś ścieżkę dźwiękową skomponował Hans Zimmer. Reżyseruje wspomniany Denis Villeneuve, który napisał scenariusz wespół z Erikiem Rothem i Jonem Spaightsem.

Odpowiedz
Jeśli film będzie chociaż w 1/3 tak dobry jak książka, to będzie dobre widowisko.
Mam nadzieję, że poświęcą kawałek czasu na wytłumaczenie tamtejszego świata, lore i religii.
Bardzo chętnie obejrzę
Life is currency, life is PoE
Odpowiedz
← Nowości

Diuna – nowy zwiastun - Odpowiedź

Wczytywanie...