[DA2] Dragon Age 2: Chcę wiedzieć, co sprawiło, że nie lubisz tej gry

Żeby było jasne, nie jest to temat na rozpoczęcie dyskusji. Przegrałem tę grę dwa razy i naprawdę bardzo mi się podoba. Nie muszę przekonywać w jednym lub drugim kierunku. Co więcej, myślę, że mam całkiem solidne pojęcie o tym, jakich aspektów gry ludzie nie lubili.

Ale nadal chciałbym usłyszeć od jak największej liczby osób o tym, co tak naprawdę sprawiło, że nie cieszyli się tym doświadczeniem. Zdecydowana większość czasu, gdy widzę tę grę w dyskusji, mówi się o niej z zaskakującą ilością nienawiści, bardziej niż bym się spodziewał. https://100001.onl/

Więc powiedz mi, czego ci się nie podobało. Nie jako argument, nie chcę nikogo tutaj kwestionować ani „przekonywać”. Chcę tylko wiedzieć i jestem ciekawa, jakie problemy są najbardziej rozpowszechnione.

Dzięki!
Odpowiedz
Mi się podobała. Pewnie dlatego że zagrałem w nią jaką ostatnią z serii. Nie miałem wygórowanych oczekiwań. Najpierw zagrałem w Początek. Spodobał mi się na tyle że kupiłem Inkwizycję. Pominąłem DA 2, właśnie z uwago na to negatywne opinie. Okazało się że to był błąd. To Inkwizycja najbardziej mnie zawiodła z uwagi na kiepski interfejs, beznadziejny tryb taktyczny, olbrzymie puste lokacje i całą masę innych upierdliwości.

W dwójce można narzekać na recykling map, ciągle to samo, tylko inne części zablokowane lub odblokowane. Ale to akurat mi specjalnie nie przeszkadzało. W pierwszej części też to było, chociaż na mniejszą skalę.
Pojawiający się znikąd wrogowie też mogli nieco irytować. Ale ponieważ walka była dużo bardziej wygodna niż w Inkwizycji - to też mi nie przeszkadzało.
Mógłbym jeszcze wytknąć pewną niespójność. Mój Hawke był magiem, apostatą, a mimo to był tolerowany - co nie powinno się zdarzyć. Templariusze powinni się na niego rzucać z mieczami na każdym kroku, a zwłaszcza ich szefowa.

Jak już wspomniałem, gra mi się podobała. Gdybym się czepiał to tylko tego co wymieniłem. Dla mnie to
Odpowiedz
← Dragon Age

Dragon Age 2: Chcę wiedzieć, co sprawiło, że nie lubisz tej gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...