Nowy gracz WoW, kilka pytań

Witam, to moje drugie podejście do WoW'a. Kiedyś miałem bardzo krótki epizod z tą grą na jakimś privie ale jakoś mi to nie bardzo odpowiadało. Dzisiaj myślę nad grą na globcu ( o ile tak się to nazywa ). Chciałbym zapytać Was, doświadczonych graczy o kilka rzeczy. Wypunktuję to może żeby temat był w miarę przejrzysty i jeżeli komuś nie będzie się chciało czytać początku to odpowie mi tylko na pytania.

1.) Jestem graczem stricte PvE, uwielbiam exploring i tu pojawia się moje pytanie. Czy za odkrywanie lokacji otrzymuje się XP?

2.) Ubieranie postaci, jak to wygląda? Robienie dungów i kupno setu za tokeny czy drop z bossa? A może craft ?

3.) Mounty. IS, craft czy może z jakichś mobków ?

4.) Jaki serwer? Jako kompletny newbie będę pewnie miał wiele pytań więc wolałbym żeby było na nim sporo Polaków.

5.) Lubię grać postaciami DPS. Zazwyczaj gram klasami warrior lub ranger. Czy i w WoWie te klasy są dobrymi dps'ami?

6.) O co chodzi z hordą i alliance? Zapewne inne lokacje i inne skille, czy coś jeszcze ?

7.) Jestem osobą która uwielbia jak jej postać dobrze wygląda. Czy wow oferuje zmianę skinów zbroi i broni ?

To by było na tyle. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Odpowiedz
← World of Warcraft

Nowy gracz WoW, kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...