[F4] Proszę o pomoc, dosłownie żadne główne zadanie nie działa!

Gram na zmodyfikowanym zapisie gry, ale to głównie mody do budowania i Automatronu, nic, co zmienia zadania lub sztuczną inteligencję.

Po tym, jak wyczyściłem Concord, mama Murphy powiedziała mi, żebym pojechał do DC, ale zadanie się nie pojawiło; pomyślałem, że to dziwne, ale i tak tam poszedłem, a potem znowu, kiedy rozmawiałem z partnerem Nicka; powiedziała mi, gdzie on jest i pod każdym względem jej dialog działał normalnie, ale kiedy skończyła, znowu nie dostałem żadnego zadania, żeby tam pojechać.

Po tym, jak zabiłem Chudego Malone, Nick dosłownie pobiegł przed siebie i uciekł ode mnie, a kiedy znalazłem go w Waszyngtonie, powiedział, żebym usiadł, żeby mógł zadać mi kilka pytań, ale znowu nie podjął tego.

Wiem, że wiele osób ma problemy z „Zdobyciem wskazówki”, ale czuję, że to coś innego, ponieważ nawet próbowałem wszystkiego ponownie w czystym zapisie i nadal nie działało. Próbowałem również przesuwać zadania za pomocą poleceń, ale nic się nie stało zarówno
Odpowiedz
← Fallout

Proszę o pomoc, dosłownie żadne główne zadanie nie działa! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...