Pierwsze informacje z castingów do Indiany Jonesa


pierwsze informacje z castingów do indiany jones'a

Mimo długiego okresu opóźnień, wywołanych najróżniejszymi powodami, wreszcie docierają do nas nowe informacje na temat prac nad kolejną częścią przygód najsłynniejszego archeologa świata.

Lucasfilm wydało pierwsze oficjalne wiadomości na temat produkcji i dotyczą one obsady. W ekipie ma się znaleźć Phiebe Waller-Bridge, znana ze swego wkładu w tworzenie serialu "Fleabag". Potwierdzono też, że za muzykę ilustracyjną będzie odpowiadał John Williams, a w roli głównej zobaczymy jednego, jedynego i niezastąpionego Harrisona Forda. Za kamerą stanie James Mangold, zaś w roli producenta pojawi się Steven Spielberg.

Jestem podekscytowany mogąc rozpocząć nową przygodę i współpracować z ekipą marzeń złożoną ze świetnych filmowców. Steven, Harrison, Kathy, Frank i John są moimi artystycznymi bohaterami. Kiedy dodasz do tego Phoebe, porywającą aktorkę i jej błyskotliwy kreatywny głos oraz chemię, którą bez wątpienia pokaże na planie, czuję się takim samym szczęściarzem jak sam Indiana Jones.

napisał James Mangold w oświadczeniu

Premiera jest obecnie zapowiedziana na 29 lipca 2022 roku.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Pomimo całej mojej sympatii dla Harrisona Forda...to jednak jest już dziadek. Było to widać w "Kryształowej czaszce" i widać to było w Gwiezdnych Wojnach.
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsze informacje z castingów do Indiany Jonesa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...