[DA2] Opinia o Dragon Age 2

Skończyłem więc Dragon Age 2 i szczerze mówiąc, nigdy nie myślałem, że będę się tak dobrze bawić lub tak zainwestować w tę historię. Chodzi mi o to, że zawsze słyszę, jak ludzie mówią gówno o tej grze i nigdy nie zadałem sobie trudu, aby naprawdę grać w nią w pełni, ale teraz, gdy robię serię wszystkich 3 gier we wspólnym wszechświecie, jestem szczerze tym zaskoczony. Przyznaję, że grafika wygląda czasami trochę dziwnie, a walka może być moim zdaniem trochę nudna. Ale w końcu myślę, że historia jest dość fascynująca, postacie (większość z nich) są dobrze napisane i dopracowane. Miałem problem z wyborem między niektórymi opcjami, tak jak w Początku lub Inkwizycji. Nie wiem, jak ktokolwiek może stanąć po stronie templariuszy, ale to tylko moja opinia (może dlatego, że Bethany dołączyła do kręgu). Szczerze mówiąc, miałem dużo więcej zabawy z tą grą, niż początkowo się spodziewałem. Romanse nie były tak wspaniałe, jak w Inquisition czy Origins, ale mogłem z tym żyć. To była zabawna i zabawna rozgrywka i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak Dragon Age 4 zabierze mnie w kolejną podróż do Thedas.
Odpowiedz
← Dragon Age

Opinia o Dragon Age 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...