Cycki Loli a sprawa polska, czyli spór o Kosmiczny Mecz: Nowe Dziedzictwo z zabarwieniem politycznym


Kosmiczny mecz 2

Nie milkną echa sporu o rozmiar biustu Loli w Kosmiczny Mecz: Nowe Dziedzictwo, o którym wczoraj pisaliśmy również i my. Do sprawy odniósł się nawet jeden z polskich posłów, a do jego wypowiedzi – niektóre media oraz liczne grono internautów.

Wczoraj, o godzinie 21:11, poseł Konfederacji Artur Dziambor napisał na Twitterze:

Lola z Kosmicznego Meczu: jeżeli pamiętasz tę pierwszą, miałeś za***iste dzieciństwo, jeżeli dopiero poznasz tę postać w drugiej części, żyjesz w dyktaturze politycznej poprawności. „Kto Wrobił Królika Rogera” pewnie też dziś by nie przeszło. Ech... @HirekWrona @OPOstoriesNBA

Wypowiedź posła Artura Dziambora na jego Twitterze.

Pięć minut później uzupełnił swoją wypowiedź:

Jestem fanem NBA, a Space Jam widziałem kilkadziesiąt razy. Jak zobaczyłem co zrobili z tą postacią, to trochę żal. Ta postać była zbudowana tak, by stanowiła wewnętrzny żart dla dorosłych i by rozkochała w sobie Królika Bugsa. Teraz pewnie będzie sucho, bo inne czasy.

Wypowiedź posła Artura Dziambora na jego Twitterze.

Reakcje internautów były różne, wpisy spotkały się zarówno z aprobatą, jak i z krytyką. Ta ostatnia czasami przekraczała normy kultury wypowiedzi publicznej. Dziś rano o 9:42 "Tygodnik NIE" zadał posłowi następujące pytanie:

Czy dobrze rozumiem, że brakuje Panu animowanych królików z dużymi cycami?

Pytanie "Tygodnika NIE".

Odpowiedź posła z godziny 9:48 była następująca:

Nie. Brakuje mi normalności, w której np. nie pojawiają się sytuacje, w których historycznie białe postaci grane są przez czarnoskórych aktorów. Ale kalka toku myślenia kilkudziesięciu zboczeńców, którzy pozwolili sobie na takie komentarze to jednak poniżej waszego poziomu.

Odpowiedź posła Artura Dziambora na pytanie "Tygodnika NIE".

Sprawa zaszła jednak dalej niż jedynie internetowa wymiana zdań. Do wpisów odniosły się m.in. portale Donald.pl, Natemat.pl czy Najwyższy Czas!. Głos zabrał również Pudelek.pl.

Cóż powiedzieć... Przynajmniej jest wesoło. Czy w następnej kadencji sejmu czekają nas spory o wyższość Gromowładnych nad Cesarskimi? A może udowadnianie, że Yennefer jest lepszą partnerką życiową dla Geralta niż Triss? Mam nadzieję, że kandydaci ustosunkują się do tych palących kwestii przed wyborami. Nie chciałbym zagłosować na zwolennika Cesarstwa, albo kogoś, kto woli Triss od Yennefer!

"Słowa symbole, egoizm zgubi
A czas zabije każdego z nas"
Arkona - "Imperium" - "Skrajna nienawiść egoistycznej egzystencji"
Odpowiedz
Odpowiedz
twitter to nie sejm tylko szambo
Odpowiedz
*jeszcze gorsze od sejmu, a tak poza tym to żyjemy w czasach gdzie kobiecość staje się najwyraźniej problemem, przynajmniej dla twitterowych szambonurków, dla których twitter jest całym światem
Odpowiedz
Czyli co teraz wstawiamy tu memy z Dziamborem?

Odpowiedz
Odpowiedz
← Nowości

Cycki Loli a sprawa polska, czyli spór o Kosmiczny Mecz: Nowe Dziedzictwo z zabarwieniem politycznym - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...