Podsumowanie ankiety


Miejmy nadzieję, że ostatni spóźnialscy zdążyli oddać głos w naszej ankiecie. Przypominamy, że pytaliśmy o najlepszego Jokera z filmów o tym szalonym przeciwniku Batmana. Prawie dwa tysiące głosów to dużo, jednak blisko połowa z nich została oddana na jednego aktora, przesądzając tym samym o jego zwycięstwie.

joker,ankieta,podsumowanie ankiety

Pytaliśmy o pełnometrażowe filmy, do finałowej rundy kwalifikując czterech czterech dżentelmenów. Obok nazwisk podaliśmy również tytuły produkcji, w której się pojawili, by dodatkowo ułatwić wam wybór. Jak już wspomniałem we wstępie, przy blisko dwóch tysiącach głosów zwycięzca zgarnął prawie połowę z nich, skutecznie deklasując rywali. Kto będzie śmiał się jako ostatni?

Nie byłem zaskoczony widząc, że Heath Ledger z "Mrocznego Rycerza" skutecznie zdystansował rywali. Joaquin Phoenix był teoretycznie blisko, ale musi zadowolić go drugie miejsce, zaś podium zamyka Jack Nicholson. Na szarym końcu Jared Leto, który ma podobno powrócić do roli Jokera. Czy to aby dobry pomysł? Szczegółowe wyniki możecie zobaczyć poniżej.

ankieta

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie. Z racji zbliżającej się premiery "Cyberpunk 2077" pytamy o wasze obawy oraz nadzieje związane z tą grą. Czy powtórzy sukces "Dzikiego Gonu"?

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Podsumowanie ankiety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...