Rick i Morty powrócą już 3 maja


Dobra wiadomość dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących szalonych przygód Ricka i Morty'ego. Pierwsza z premierowych perypetii, składająca się na kolejną paczkę odcinków tego ekscentrycznego duetu, trafi na rynek amerykański dokładnie w wielki finał majówki. Kiedy możemy ich wypatrywać w Polsce? Doświadczenie podpowiada, że potrzeba na to około pięciu tygodni ekstra, więc w mocnym przybliżeniu wskoczą one na rodzime ekrany pod koniec czerwca.

rick i morty

W celu podgrzania atmosfery i umilenia oczekiwania na kolejne epizody, twórcy wypuścili małą zajawkę, która – jak zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić – zapowiada szaloną jazdę bez trzymanki.

Odpowiedz
Nie mogę się doczekać Pierwsze odcinki z tego sezonu chyba nie każdego zachwyciły (no, oczekiwała były duże, a dawka "Ricka i Morty'ego", którą dostaliśmy, mała), ale ja znalazłem swoje perełki, przede wszystkim odcinek z włamem.

Tak więc: "Ty siwy sukinsynu, wchodzę w to!".
Odpowiedz
Hm... Ja chyba jestem jakiś dziwny, ale te kilka nowych odcinków było zdecydowanie lepsze od całego drugiego sezonu, jeżeli chodzi o szaloną kreatywność. Może ludzie dlatego narzekają, bo było ich tak mało?
Odpowiedz
← Nowości

Rick i Morty powrócą już 3 maja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...