Zwiastun premierowy The Outer Worlds


Już za mniej niż tydzień powitamy na pokładach swoich pecetów najnowsze dziecko Obsidian Entertainment. Żeby przypomnieć nam o premierze i zachęcić nas do odchudzenia portfeli w sieci znalazł się najpewniej ostateczny zwiastun zabierający nas do Halocynu, koloni na skraju galaktyki. A co w nim znajdziemy? Potencjalne typy charakterów, w które przyjdzie nam się wcielić oraz możliwość noszenia stylowego księżyca na głowie. No i najważniejsze. Nie zapomnijcie promieni zmniejszających.

the outer worlds class="lbox">the outer worlds

22 października, Obsidian przeprowadzi Twitch Plays z "The Outer Worlds" (pierwsze jak dotąd Twitch Plays z grą przed premierą). O streamie można dowiedzieć się wszystkiego na forum Obsidianu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">forum Obsidianu lub na oficjalnym profilu The Outer Worlds w serwisie Twitter target="_blank">oficjalnym profilu The Outer Worlds w serwisie Twitter.

the outer worlds class="lbox">the outer worlds the outer worlds class="lbox">the outer worlds
  • 24 października 2019 – 16:00 w Seattle
  • 24 października 2019 – 19:00 w Nowym Yorku
  • 24 października 2019 – 20:00 w Sao Paulo
  • 25 października 2019 – 00:00 w Londynie
  • 25 października 2019 – 01:00 w Monachium
  • 25 października 2019 – 01:00 w Johannesburgu
  • 25 października 2019 – 02:00 w Moskwie
  • 25 października 2019 – 07:00 w Singapurze
  • 25 października 2019 – 08:00 w Tokio
  • 25 października 2019 – 10:00 w Sydney
  • 25 października 2019 – 12:00 w Wellington

Znamy również wymagania systemowe

Minimalne wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 (SP1) 64bit
  • Procesor: Intel Core i3-3225 lub AMD Phenom II X6 1100T
  • RAM: 4GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon HD 7850
  • Ilość wolnego miejsca na dysku: 40GB

Zalecane wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10 64bit
  • Procesor: Intel Core i7-7700K lub Ryzen 5 1600
  • RAM: 8GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB lub AMD Radeon RX 470
  • Ilość wolnego miejsca na dysku: 40GB

"The Outer Worlds" zostanie wydane na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (w sklepach Microsoft Store oraz Epic Games Store) 25 października 2019r. Wczesne pobieranie jest już dostępne dla kopii cyfrowych zamówionych w przedsprzedaży.

Odpowiedz
Premiera tuż tuż, a ja dalej nie wiem, czy chcę w to zagrać. Nie podoba mi się ogólna stylistyka tej gry, z drugiej strony to Obsidian, a on jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Najlepiej chyba będzie poczekać na jakieś recenzje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia niedziela, 20 października 2019, 00:41 napisał

Premiera tuż tuż, a ja dalej nie wiem, czy chcę w to zagrać. Nie podoba mi się ogólna stylistyka tej gry, z drugiej strony to Obsidian, a on jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Najlepiej chyba będzie poczekać na jakieś recenzje.


Czy to wyzwanie?
Odpowiedz
Skądże, jedynie subiektywna opinia na podstawie materiałów, które do tej pory widziałem .
Odpowiedz
← Nowości

Zwiastun premierowy The Outer Worlds - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...