Jak wygląda Baldur's Gate na PlayStation 4? Mamy gameplay


Już niedługo pasjonaci gry na komputerach osobistych stracą jednego ze swoich asów atutowych w talii podczas dyskusji przeciwko miłośnikom konsol. Argument "a macie może Baldura i całą paletę klasycznych cRPGów na tym cudeńku? Ano właśnie!" pójdzie głęboko do lamusa. To za sprawą kontrowersyjnego studia Beamdog, które podjęło się wyzwania przeniesienia kultowych gier na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

baldur's gate class="lbox">baldur's gate

Zbiorczego pakietu zawierającego "Baldur's Gate I", Baldur's Gate II" oraz "Icewind Dale" przeznaczonego na konsole nowej generacji, możemy oczekiwać 15 października. Natomiast efekty działania ekipy pracującej nad portem mamy szansę obejrzeć już dzisiaj. Serwis IGN zaprezentował blisko 25 minut czystego gameplayu, podzielonego na trzy segmenty prezentujące każdą z wyżej wymienionych produkcji. Jak wyszło?

Wygląda to niezgorzej, choć wciąż trudno mi sobie wyobrazić granie w klasyczne cRPGi na padzie. Może jestem starym pierdzielem, który nie potrafi iść z duchem czasu.

Na koniec warto zaznaczyć, że Beamdog planuje przeniesienie jeszcze dwóch gier na konsole nowej generacji. "Planescape: Torment" wedle zapowiedzi trafi w ręce graczy 24 października, natomiast "Neverwinter Nights" – 3 grudnia.

Odpowiedz
pamiętaj, że już od pewnego czasu możesz grać na kondoli używając klawiatury oraz myszki. Nie zawsze, ale technicznie możliwe, sam grałem. Zagłobo.
Odpowiedz
← Nowości

Jak wygląda Baldur's Gate na PlayStation 4? Mamy gameplay - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...