Pierwszy teaser Wiedźmina od Netflixa


To, na co wszyscy wyczekaliśmy, w końcu nadeszło. Trailer "Wiedźmina" właśnie pojawił się w sieci. Co w nim znajdziemy? Klatę Henry'ego Cavilla, garbatą Yennefer, fragmenty z ekranizacji "Kwestii Ceny" oraz naszprycowanego eliksirami Geralta przygotowującego się do walki z gigantycznym potworem na bagnach.

wiedźmin,the witcher
Odpowiedz
Nie mogę sie doczekać
Odpowiedz
Pomijając wszystkie kontrowersje typu czarne Elfy to moim zdaniem i tak wygląda to słabo, a nawet i bardzo słabo, może nisko budżetowo?
Odpowiedz
Cały budżet poszedł na Kal-Ela z Rivii.
Odpowiedz
na necie już piszą, że "polaczki narzekają bo mało słowiański klimat" itp. ale no kurna... wg. mnie lekceważenie oczekiwań milionów zaznajomionych ze światem przedstawionym ukazanym w grach od CDP jest strzałem w stopę.

dobór aktorów typowo netflixowy, poczekam jednak na premierę i wtedy wydam opinie, ale nie ukrywam że póki co jestem bardzo sceptyczny.
Odpowiedz
całkowicie skopali wygląd medalionu
co to ma być?
Odpowiedz
Medalion wygląda jak początkowo opisywano go w książkach.
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia, ale możliwe że nie dorosłem do filmowego Wiedźmina.
Naczytałem się książek, w grę nigdy (dotychczas) nie zagrałem, czas pokaże, oczywiście obejrzę … bo jakże inaczej.
Serdeczności. pm
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_112* dnia niedziela, 21 lipca 2019, 20:25 napisał

całkowicie skopali wygląd medalionu
co to ma być?

Cytat

"Nieznajomy znów sięgnął w rozcięcie kaftana, wygrzebał okrągły medalion na srebrnym łańcuszku. Na medalionie wyobrażony był łeb wilka z wyszczerzonymi kłami."
- Opowiadanie Wiedźmin w zbiorze Ostatnie życzenie

Więc wg. mnie medalion jest akurat spoko.
Odpowiedz
← Nowości

Pierwszy teaser Wiedźmina od Netflixa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...