Pomoc w odnalezieniu [serialu/filmu?] sci-fi możę 2000-2010

Witam poszukuję dość już starego serialu/filmu który kiedyś widziałem w telewizji nie mam pojęcia jak się nazywa więc postanowiłem popytać na forach.
Pamiętam tylko zarys więc może ktoś coś kojarzy to proszę o nazwę.
Otóż ten Serial/Film jest o obcych którzy przylecieli na ziemię by założyć gniazda oraz przejąć kontrole nad społecznością.
Dziewczyna głównego bohatera została zabita i w jej skórę wcieliła się królowa roju (obcy są w stylu owadów jakieś modliszki czy coś w tym rodzaju)
Obcy ci założyli gniazdo pod miastem oraz żywią się ludzmi mają mielarke do tego celu w ratuszu jak dobrze pamiętam.
Potrafią wcielić się w ludzkie skóry ale można było ich rozpoznać po tym że nigdy nie mrugają.
Bohater oraz grupa ludzi odkrywają ww rzeczy i próbują coś z tym zrobić.
W sumie więcej nie pamiętam może ktoś na coś wpadnie ?
dodam że film/serial może być w zakresie 2000+-
Odpowiedz
Niestety to dalej nie to
W sumie znalazłem 1 post na filmwebie i autor postu tam powiedział że szuka thrillera oraz wymienił to co napisałem a ten/film serial musi być dość stary bo leciał na tvp1 2005-2010 roku nie pamiętam dokładnego przedziału ale na pewno nie więcej niż 2010.
W sumie jeszcze dodam że ten pokój w którym ta mielarka był cały biały.
Powiem w sumie też że w sumie na ten temat jest cokolwiek znalezć bardzo ciężko czy na angielskich czy na polskich nie ma o tym postów więc już w sumie drugi tydzień szukam i dowiedziałem się w sumie że to może być raczej thriller.
Odpowiedz
Znalazłem w końcu ,,Ostatnie dni planety Ziemia" no powiem zakres był w miare ok film jest z 2006
trochę mi to zajeło ale w końcu mogę oglądać !!!!
można zamknąć post.
Odpowiedz
Witam. Poszukuję serialu prod. USA z ok 2019 roku...o epidemii grypy wywołanej przez korporację zajmującą się prod. leków, której szef chce kontrolować i zmniejszyć liczbę LUDZKOŚCI...ICH ULUBIONE ZDANIE[ w tej korporacji] brzmiało- a co ty dziś zrobiłeś dla ludzkości. GRUPA przypadkowych ludzi wpada na ich trop i próbuje pokrzyżować ich szyki...jest tam chyba PAN KRÓLIK[to nie utopia z uk].w jednym z odcinków umiera na stole po szczepionce 1 z sióstr bliźniaczek a zostaje potem podstawiona druga jako żywa [ ta 1]pilne...mam wrażenie ze google zablokowała wszystkie opcje znalezienia tego serialu
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Pomoc w odnalezieniu [serialu/filmu?] sci-fi możę 2000-2010 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...