[Dwór cierni i róż] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Dwór cierni i róż"!

Sarah J. Maas to autorka docenianego i poczytnego cyklu "Szklany tron", który... zupełnie ominął moje ręce, stąd też grzechem byłoby przegapić "Dwór cierni i róż", czyli początek kolejnego tasiemca o miłości w fantastycznym świecie. Autorka postanowiła zebrać wszystkie najlepsze i najpopularniejsze sposoby romansowania obecne w książkach dla nastolatków, dzięki czemu nawet ja skusiłem się na pierwszy tom. Mój kardiolog może spać spokojnie, bo "Dwór cierni i róż" to powieść, która szybsze bicie serca wywoła tylko w dość wąskim gronie odbiorców.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Zgadzam się z recenzją - "Dwór cierni i róż" to takie czytadło dla nastolatek, które może podobać się też starszemu czytelnikowi, gdy przymknie oko na głupotki (choćby wspomniane "dojrzałe" zachowania długowiecznych Fae). Nic odkrywczego, dosyć szybko się czyta, a i niezgorsza przyjemność z lektury. Może trochę naciągane, ale też daję 6/10 i z pewnością przeczytam kolejną.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Artykuły

[Dwór cierni i róż] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...