Tryb solo Andromedy bez żadnego wsparcia


Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, w których wróżono brak fabularnych DLC do czwartej odsłony serii "Mass Effect". Oficjalnie zapowiedziano, że dodatków fabularnych nie będzie, zaś wsparcie otrzyma jedynie tryb multiplayer, chociaż i tu nie należy spodziewać się wodotrysków.

mass effect andromeda class="lbox">mass effect andromeda

Oficjalnie zakończono zaklinanie rzeczywistości i potwierdzono wcześniejsze plotki o przerwaniu prac nad nową zawartością fabularną dla "Andromedy". Oznacza to, że szykuje nam się pierwsza część cyklu, która nie będzie poszerzona o nową zawartość dla pojedynczego gracza. Czyżby nagle twórcy, kierowani dobrocią serca, zrezygnowali z czegoś, co przy poprzednich odsłonach przyniosło im cała górę pieniążków?

Oczywiście, że nie. Wyniki sprzedaży, opinie w prasie i na forach oraz wreszcie restrukturyzacja na pewno nie przeszły bez echa, chociaż na dzień dzisiejszy gra prezentuje się o niebo lepiej od tego, co oglądałem w chwili recenzji. Wydawca nie zamierza jednak podjąć rękawicy i zapowiedział, że pojawią się jedynie nowe misje do trybu multiplayer, zaś sama fabularna część pozostanie nietknięta. Tym samym na patchu 1.10 kończy się łatanie przygód Ryderów.

mass effect andromeda class="lbox">mass effect andromeda

Lepiej będzie się powodziło tym, którzy próbują swoich sił w trybie multiplayer. Potwierdzono prace nad nowymi misjami, jednak szczegóły mają zostać ujawnione dopiero w przyszłych tygodniach.

Co prawda uspokaja się nas faktem, że nikt nie porzuca całego uniwersum, czego dowodem mają być nadchodzące powieści ("Mass Effect: Annihilation" oraz "Mass Effect: Initiation"), jednak to tylko mydlenie oczu i jasna zapowiedź tego, że seria trafia do zamrażarki. Miejmy nadzieję, że nie na długo.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Myślę po prostu, że po takim strzale w kolano po andromedzie, bioware zdaję sobie sprawę że mało kto kupił by dlc
Odpowiedz
To trzeba w końcu kupić i ograć, bo ewidentnie lepiej już nie będzie, a i nie ma co czekać na jakąś deluxe edycję.

No i spoko, niech dadzą odpocząć tej marce na jakiś czas, bo może jej to wyjść tylko na dobre. Wątpliwe, że porzucą ją na dłużej. "Mass Effect" ma zbyt wielu fanów, studio poświęciło za wiele kasy na promocję serii, a i powrót Hudsona (dla którego te produkcje są oczkiem w głowie) też swoje zrobi.
Odpowiedz
Wcześniejsze doniesienia?
Wcześniejsze doniesienia jasno twierdziły tak samo jak twórcy że wszystkie dodatki fabularne mają być darmowe.
A to że nagle stwierdzili że nie będzie żadnych dodatków do trybu single pokazuje tylko do jakiego stopnia upadli, czego by nie obiecali żeby kupić ME:Aa ale jak co do czego przyszło to olać wszystkich równo.
Odpowiedz
Poczekam aż będzie za 20 złoty w Biedronce czy coś.
Ogólnie nie jestem zdziwiony tym jakoś.
Odpowiedz
← Nowości

Tryb solo Andromedy bez żadnego wsparcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...