Zmiany w BioWare - Flynn odchodzi, Hudson wraca


Po niekwestionowanej porażce "Mass Effect: Andromeda" roszady na najwyższych szczeblach władzy w BioWare były do przewidzenia. Aaryn Flynn, po 17 latach spędzonych w kanadyjskim studiu, postanowił zrezygnować ze stanowiska menadżera generalnego. Nie zdradził on powodów tej poważnej decyzji, napominając tylko, że myśl o spróbowaniu czegoś nowego nawiedzała go od dłuższego czasu. W pożegnalnym wpisie zaznaczył, że lata spędzone w korporacji wiążą się nierozerwalnie z najbardziej wzruszającymi momentami jego życia. Podziękował również kolegom, jak i graczom, zaznaczając, jak wiele dla niego znaczyli i nadal będą znaczyć.

casey hudson class="lbox">casey hudson

Co interesujące, stanowisko Flynna przejmie Casey Hudson, czyli producent trylogii "Mass Effect", który zdecydował się opuścić studio w 2014 roku.

"Myślę, że mogę mówić za wszystkich, którzy pracowali z Aarynem – i za naszych fanów – kiedy stwierdzę, że dziękujemy Ci za wszystko. W rękach BioWare nadal jest ta specjalna magia, która łączy utalentowanych ludzi z inspirującą energią tryskającą od kreatywności. Kiedy spoglądam na niesamowite postępy, które Aaryn wraz z zespołem dokonali w pracach nad Anthem i innych powstających projektach, wierzę, że najlepsze dopiero przed nami" – podsumowuje nowy menadżer generalny BioWare.

Odpowiedz
Kiepsko to widzę zupełnie szczerze mówiąc. Podejrzewam, że decyzje zapadły na szczeblu EA.
„Reach Heaven through violence.” - Vivec
Odpowiedz
Czyli ktoś odszedł, a zastąpił go inny ktoś, który odszedł wcześniej, ale wrócił? Czy jeszcze inny ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Bo w tej formie zalatuje peerelowską nomenklaturą.
Odpowiedz
Po prostu uczą się od najlepszych. Widzę pewne podobieństwa z Game Exe xD
Odpowiedz
To ma sens.
Odpowiedz
Hudson? To nie ten koleś, który zawalił ME3?
Odpowiedz
Hudson to problematyczna postać. Generalnie to Flynn jest uważany za osobę, która wepchnęła BioWare na tory, którymi obecnie spółka dojechała do obecnego, dosyć opłakanego stanu. Czy Hudsona można za ME3 obwiniać? Wątpię, nie był jedynym członkiem zespołu, choć prawda, był jego szefem - ale nie tylko w czasach ME3, nadzorował rozwój całego projektu od pierwszej odsłony serii. Jego rola się teoretycznie zwiększała z gry na grę, ale to już mazanie palcem po wodzie. Na pewno wziął na siebie odpowiedzialność za tragiczne zamknięcie sagi i odszedł, teraz wraca, bo EA zdecydowało się pozbyć Flynna.
„Reach Heaven through violence.” - Vivec
Odpowiedz
← Nowości

Zmiany w BioWare - Flynn odchodzi, Hudson wraca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...