[Diablo] Necromancer Build - Poradnik napisany po Beta Testach



Przedstawiam Państwu pierwszy traktujący o Nekromancie poważny guide do Diablo 3 w Całym Internecie.
Razem z przyjacielem jesteśmy zapalonymi graczami Diablo, zajmujemy się też tym zawodowo i Power leveling to dla nas chleb powszedni.
Dostaliśmy od Blizzarda Beta Testy, jako że w naszej pracy ważna jest efektywność - i dla Was ułożyliśmy poradnik (Diablo 3 Necromancer Guide),
dowiecie się z niego:

  • - Kim są Nekromanci, skąd przybyli i w co wierzą?
  • - Opis setów Inariusa, Pestilence, Trag'Ouls, Rathmy i Jesseth.
  • - C-C-C-Combo Breaker! Jakie umiejętności wybrać i w jakiej kolejności je używać?
  • - Wiele innych porad

Diablo 3 Necromancer Legendaries - Builds - Guide

Zebraliśmy wiele pozytywnych recenzji, dzięki niemu na pewno szybciej wbijesz swój level lub znajdziesz legendaries items
Poradnik w języku angielskim, trwa tłumaczenie tej obszernej treści.
Odpowiedz
Trochę mi to wygląda na reklamę innego serwisu. Jeśli już ma zostać, to jako ten poradnik po polsku.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Może i faktycznie, ale chłopaki się mocno napocili nad tematem, a na dodatek bardzo przydatna rzecz, więc wydaję mi się, że może zostać

Plus, jeżeli chcielibyście opublikować polską wersję poradnika na naszych łamach, to wiecie, gdzie uderzać
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Necromancer Build - Poradnik napisany po Beta Testach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...