Premiera Za Garść Amuletów


za garść amuletów,kim harrison class="lbox">za garść amuletów,kim harrison

Złe nocne stwory grasujące po Cincinnati gardzą czarownicą i łowczynią nagród Rachel Moran. Jej nowa reputacja w dziedzinie czarnej magii sprawia, że ludzie i nieumarli pragną ją opętać, zaciągnąć do łóżka i zabić – niekoniecznie w takiej kolejności. Wrócił nękany tajemną przeszłością śmiertelny kochanek Rachel, który ją wcześniej porzucił. A to, co posiada Nick, pragną przejąć brutalne bestie, gotowe w razie konieczności zniszczyć Zapadlisko i wszystkich jego mieszkańców. Zmuszona do trzymania się w cieniu, bo inaczej grozi jej wieczny gniew mściwego demona, Rachel musi szybko działać, bo po raz pierwszy od tysiącleci zbiera się wataha, by siać spustoszenie i rządzić. I nagle stawką jest coś więcej niż dusza Rachel...

za garść amuletów,kim harrison,wydanictwo mag,mag class="lbox">za garść amuletów,kim harrison,wydanictwo mag,mag

Mocne trzaśnięcie drzwi samochodu Davida odbiło się echem od kamiennej fasady siedmiopiętrowego budynku, obok którego zaparkowaliśmy. Opierałam się o szary sportowy samochód i osłaniając zmrużone oczy, patrzyłam na jego stare, piękne kolumny i żłobkowane parapety. Najwyższe piętro złociło się w zachodzącym słońcu, lecz na poziomie ulicy panował chłodny cień. W Cincinnati znajdowało się kilka takich charakterystycznych budynków, w większości opuszczonych, na jaki wyglądał i ten.

– Jesteś pewien, że to tu? – zapytałam i cofnęłam ręce z dachu samochodu.

Rzeka znajdowała się w pobliżu; czułam zapach mieszaniny oleju i paliwa do łodzi. Z ostatniego piętra zapewne roztaczał się piękny widok. Chociaż ulice były czyste, okolica wyglądała na zaniedbaną, uznałam jednak, że przy pewnej dozie zainteresowania – oraz furze pieniędzy – może się stać jednym z najmodniejszych terenów mieszkalnych miasta.

  • Autor: Kim Harrison
  • ISBN: 978-83-7480-658-9
  • Tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz
  • Oprawa: miękka
  • Format: książka
  • Ilość stron: 640
  • Rok wydania: 2017
  • Cena detaliczna: 39,99
Odpowiedz
← Nowości

Premiera Za Garść Amuletów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...