[Ms Marvel: Niezwykła] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją komiksu "Ms Marvel: Niezwykła"!

Bogaty heros? Zapewne w pierwszej kolejności do głowy przychodzą Bruce Wayne i Tony Stark. Nordyccy bogowie? Tu z kolei bez trudu można wymienić Thora i Lokiego. A młoda muzułmanka przywdziewająca kostium z maską? Hm...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Ciekawe jak to będzie dalej - myślałem, że Marvel skończył już z Inhumans i ostatecznie ich pogrzebał, a nowa Ms Marvel jest przecież nikim innym jak jedną z Inhumans.
Swoją drogą - przeczytałem parę różnych komiksów Marvela i DC (raczej zamknięte historie, nie serie), ale Ms Marvel podobała mi się chyba najbardziej. Między innymi ze względu na swoją kameralność.
Odpowiedz
Wiadomo ile będzie tomów?
Sama recenzja zachęciła mnie na tyle, że aż zamówiłem ten komiks.
Odpowiedz
Z tego, co wiem z jednej zagranicznej strony (goodreads), na ten moment wyszło 6 tomów, a 7. jest planowany na bieżący rok. Czy będzie więcej - trudno powiedzieć Sam też myślę nad kupnem, bo ciekawi mnie ten komiks.
Odpowiedz
Sama główna bohaterka jest interesująca, nietypowa z pochodzenia jak na standardy komiksów albo ja za słabo znam się na nich.
Odpowiedz
← Artykuły

[Ms Marvel: Niezwykła] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...