Pillars of Eternity II? Prawie na pewno


Obisidian podał kolejny trop związany ze swoim najnowszym projektem i, co w sumie nie jest większym zaskoczeniem, z 99% pewnością chodzi o „Pillars of Eternity II”. Najnowsza grafika wprost odwołuje się do Bractwa Ołowianego Klucza, które rozdawało karty w pierwszej części produkcji.

projekt luizjana

„Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że nie ma nic bardziej niebezpiecznego od boskich sekretów. Być może Ołowiany Klucz słusznie utrzymywał to w ukryciu.”

Jeżeli studio nie wodzi nas za nos, to już wkrótce poznamy szczegóły kontynuacji gry, która przywróciła klasykę na salony.

Odpowiedz
Bardzo liczę na drugą część, pierwsza baardzo przypadła mi do gustu i powiem szczerze, pod wieloma względami jest po prostu lepsza od Baldurów, czy Icewind Dale'ów (proszę nie bić )

Odpowiedz
Co to za herezje w komentarzu powyżej?! Spalić Wiedźmę!

Mi osobiście jeszcze zabrakło kłótni towarzyszy do ideału i parę innych rzeczy. Wciąż dla mnie Pillarsy są na równi z Baldurami i Icewind Dalami (może 3-cie miejsce z 5tki wymienionych?) - chętnie zobaczę sequela polepszającą grę. Pewnie kupię od razu po premierze.
Odpowiedz
Moim zdaniem troszkę tej grze do Baldurów brakuje, ale niewiele. Kto wie, czy "dwójka" PoE ich nie pobije?
A Icewindy, to troszkę* inne gry, bardziej "diablopodobne", tylko z większym naciskiem na strategię.
______________________________
*) - ale tylko troszkę
Odpowiedz
← Nowości

Pillars of Eternity II? Prawie na pewno - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...