Obsidian zapowiada Projekt Luizjana


Podgrzewanie atmosfery czas zacząć…

Studio Obsidian Entertaiment za pośrednictwem swojego oficjalnego ćwierkacza target="_blank">oficjalnego ćwierkacza zwiastuje rychłe ujawnienie swojego tajemniczego projektu, nad którym pracuje już od dłuższego czasu. Tak, tak… rozprawiamy tutaj o enigmatycznym projekcie Luizjana target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">projekcie Luizjana.

projekt luizjana class="lbox">projekt luizjana

„Śniłem, że kiedy mój bóg powróci, wybaczy nam wszystkim. Taki jest kłopot ze snami. Prędzej czy później wszyscy musimy się z nich obudzić”.

Trudno orzec, o co tutaj dokładnie chodzi. Branżowi bukmacherzy najmocniej obstawiają dwa tytuły – „Pillars of Eternity 2” (najbardziej prawdopodobne, biorąc także pod uwagę powyższy cytat i grafikę – oczywiste nawiązanie do Edéra) oraz „Fallout: New Orleans” (będący mokrym snem każdego fana postapokalipsy, lecz stanowiący zdecydowanie mniej możliwy scenariusz). Co obstawiacie? Na co czekacie?

Odpowiedz
Raczej PoE2, ale mam jeszcze dodatki do jedynki nieruszone, więc jakoś mocno nie czekam
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam tak samo. Z tą różnicą, że dodatki mam jeszcze nie zakupione.
Odpowiedz
Wyjaśni ktoś o co chodzi z tym Projektem Luizjana?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia czwartek, 19 stycznia 2017, 19:33 napisał

Wyjaśni ktoś o co chodzi z tym Projektem Luizjana?

Tymczasowa, wewnętrzna nazwa PoE2.
Odpowiedz
← Nowości

Obsidian zapowiada Projekt Luizjana - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...