[Wiedźmin: Dzieci lisicy] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją komiksu "Wiedźmin: Dzieci lisicy"!

"Dzieci lisicy" to drugi tom serii amerykańskich komiksów, których głównym bohaterem jest sławny Biały Wilk – Geralt z Rivii. Tym razem nasz białowłosy wiedźmin będzie musiał zmierzyć się z tytułową lisicą i jednocześnie udźwignąć poziom całkiem ciepło przyjętego "Domu ze szkła". Chociaż od pierwszego tomu recenzowana pozycja jest w kilku aspektach wyraźnie lepsza, to jednak nie da się ukryć, że tym razem autorzy mieli po prostu niemal gotową historię.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Lepszy niż "Dom ze szkła". Czyta się naprawdę przyjemnie, czuć, że to wiedźmińska przygoda (no cóż, to adaptacja opowiadania z "Sezonu burz"). Jest humorystycznie, postacie budzą sympatię (Geralt i Addario), a sytuacja z podróżą i kłopotami autentycznie wciąga. Ponownie jest problem z ilustracjami, które bywają zanadto uproszczone, żeby nie powiedzieć: niedopracowane. Też zauważyłem błąd w kolorystyce, że jedna postać ma w trzech scenach różny kolor włosów. Wpadka niedopuszczalna, a i w dialogach z dwa razy chyba coś jest nie tak (raz tekst się nie zgadza z rozmówcą, a w drugim przypadku sam nie wiem).

Tak czy inaczej, mi się podobało – 7/10.
Odpowiedz
← Artykuły

[Wiedźmin: Dzieci lisicy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...