Dead Synchronicity

Nie jest to info związane z naszym portalem, ale wśród cRPG-maniaków często zdarzają się fani przygodówek, dlatego wrzucam info prasowe, które dostaliśmy od Techlandu. Może kogoś zainteresujeCytat

Dead Synchronicity to istna perełka w gatunku przygodówek, która zyskała już status produkcji wybitnej, obsypanej licznymi nagrodami. Ta mroczna opowieść postapokaliptyczna o ujmującej oprawie wizualnej jest już dostępna na krajowym rynku w polskiej wersji językowej – do przygotowania której zostali zaangażowani eksperci tego gatunku gier z serwisu Przygodomania.pl.

Akcja Dead Synchronicity rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, prezentując ponurą wizję rzeczywistości, w której ludzkość stoi o krok od zagłady. Gracz wciela się w postać Michaela -człowieka bez przeszłości, który aby odzyskać swoją tożsamość, musi odkryć prawdę o tym, co doprowadziło ludzkość na skraj przepaści.

Atmosfera dystopii i mroczna wizja przyszłości, pełnej bezwzględnych ludzi, obozów śmierci i zagłady, zostały podane w komiksowej oprawie, utrzymanej w unikalnym, ekspresjonistycznym stylu - z postaciami o ostrych, geometrycznych kształtach. Oprawę domyka ścieżka dźwiękowa autorstwa niezależnej grupy Kovalski, zapewniając wspaniałą immersję tego świata i dojrzałego tematu.

Trailer Dead Synchronicty można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale:
[url="http://youtu.be/dtflinVYXYEhttp://"]https://youtu.be/dtflinVYXYE[/url]

Dead Synchronicty jest dostępny na rynku w polskiej wersji językowej w wersji na PC w cenie 59,90zł.


Tu jest wspomniany trailer:


Czy tylko ja mam wrażenie, że to znowu kolejna gra o zombie?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Dead Synchronicity - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...