[W1] Głos bohatera!

No i co uważacie o głosie aktora/Geralta? Zawiedliście się, czy wam bardzo odpowiada? Według mnie został dobrany naprawdę dobrze, oddaje klimat tej postaci i styl, który sobie wyobrażałem. Poza tym był już przy kilku realizacjach gier CD Projektu.
News z próbkami jest tutaj.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jak już napisałem w komentarzach - perfecto. Idealnie pasuje do Geralta ze screenów. Chociaż, gdyby podłożyli filmowego Żebrowskiego, to również nie byłoby źle Czekam teraz na Jaskra, Yen i Vilgefortza.

Pomyliłeś się wiedźminie. Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Och... Czemu to dopiero we wrześniu...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Pomyliłeś się wiedźminie. Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Jeden z piękniejszych cytatów z tej książki
Żebrowski moim skromnym zdaniem był zajebisty jako Geralt i czytając książkę teraz sobie go tak wyobrażam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja dałbym sobie głowe uciąć, że już gdzieś ten głos słyszałem.

Jak dla mnie zbyt zachrypły i zapijaczony. Mimo wszystko postać Geralta z ksiażek jak i ze screenów bardziej mi się kojarzy z witalnością i siłą życią niż z takim hmm czymś.
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego nie zaangażowali Żebrowskiego? Za dużo kapuchy chciał, czy co? A jego głos byłby idealny, podobnie jak on sam był perfekcyjny w roli Geralta. Film i serial nadawały się do wepchnięcia do kiszki stolcowej, oprócz choreografii walk, muzyki Ciechowskiego (te ballady Jaskra!) oraz samej postaci Geralta. Ale nie ma co dramatyzować - ten nowy głosik też jest całkiem, całkiem...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Chciałbym żeby Jaskier mówił głosem Zamachowskiego. Fronczewski też przydałby się, drugi głos obok Connerego którego się nie da nie rozpoznać.
Artzan Verolite (1904)

Odpowiedz
Ja tam się już przyzwyczaiłam, że Rozenek potrafi zawalić sprawę, więc na ewentualne potknięcia jestem przygotowana.
Hadziaaa!! Łuiiiiijaaa!! tak go pamiętam ze wszelkich animacji... Ewentualnie jako amanta z serialów oglądanych za ścianą przez babcię. Nam trzeba nowych głosów, a nie aktorów z "Samego Życia".

Co do filmu - chociaż raz zapomnijcie, że film istniał... Wtedy może usłyszymy jakieś ciekawsze opinie. Co do "Żeberka", o ile pamiętam, to on czytał kiedyś książkę w RMF-FM, i brzmiało to nieźle. Jednak jako głos dla Geralta, to mi by już wiało nudą. No, a wam (większości) kojarzy się z kiepską ekranizacją...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ekranizacja była kiepska, lecz trzeba przyznać, że Żebrowski trochę ją ratował i dobrze pasował na wiedźmina. Co do Rozenka, nie przeszkadza mi, że gra w serialach telewizyjnych. Z innych realizacji gier jakoś go nie pamiętam, może musiałbym go dłużej posłuchać i sobie przypomnieć. Wydaje mi się jednak, że powinno być dobrze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tylko że przejrzyjcie opinie ludzi na of. forum gry - co drugie zdanie to jest film-złee - Żeberko-złee, i powiedz mi, że film nie wpływa na ich ocenę. Problem w tym, że Żebrowski był okay zarówno w roli Geralta, jak i w roli lektora. Denerwują mnie straszliwie tego typu wypowiedzi.

Ale tak samo jak oni kojarzą Żeberko, tak i ja kojarzę Rozenka, jako kiepsko wczuwający się w rysunkowe role aktor. Owszem, poprawił się nieco od czasów tytułowego bohatera Tekkamana, ale tak jak już gdzieś to pisałam - możliwe że weźmie to zbyt poważnie i miejscami zabrzmi jak wiedźmin, miejscami jak paladyn.

Na dzień dzisiejszy - jeśli ktoś ogląda czasem CN - to usłyszeć go można chociażby w roli Slade'a w Teen Titans.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mi tam głos Geralta w zupełności pasi... A i tak najważniejsze jest to że na samym początku usłyszałem bezimiennego
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
wznieśmy się
tam gdzie jest
melodii dźwięk
i ptaków śpiew
polecimy gdzieś hen
do raju gdzie
przepiękny gest
rozkocha nas w sobie jeszcze raz
gdzie wiatru pęd
szybszy niż dźwięk
przepędzi ten cień
i liście drzew
ukołyszą się
na nasz wspólny deszcz łez
Odpowiedz
← Wiedźmin

Głos bohatera! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...