[GII:NK] Maksymalny poziom

Łowcą smoków zazwyczaj kończę grę na 35 poziomie. Pewnie tylko dlatego bo cała kasa w szóstym rozdziale idzie na zwoje
Odpowiedz
Jeżeli się nie mylę to maksymalny level (zrobienie wszystkich questow, pozabijanie wszystkiego itp) wynosi 60 (oparte na własnych doświadczeniach).
Odpowiedz
bez dodatku miałem paladynem 43lvl broń dwuręczną na 100% i kusze na 85 % ja nie wiem gdzie wy nabijacie takie lvl-e
Odpowiedz
Ja też skończyłem grę Magiem Ognia z dodatkiem na 35 lvl


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia piątek, 12 maja 2006, 09:12 napisał

Jak by się wszystkie zwierzęta i potwory pozabijało i przed 6 rozdzialem zabilo tyle osób ile sie da to myslę że byl by 90 poziom!

jak jak przeszedłem miałem 41 lvl
Odpowiedz
Ja jestem 3 rozdział 32 lvl łowca smoków zero bugów, kodów itp. Czysta gra. Jak? Jarkendar, jarkendar
Odpowiedz
W gothic2 nk można maksymalnie nabić 56 poziom i nic więcej.
Przechodziłem go prawie 2 tygodnie robiłem zadanie za zadaniem każdego zwierzaka zabiłem i wiem że można maksymalnie wbić 56 a jak ktoś mówi że miął większy to albo grał na kodach albo oszukuje sam siebie

Pozdrawiem
Odpowiedz
Ja koncze Gothic z dosc niskim lvl. Moj rekord to byl...... CHYBA 42 lvl jak bylem paladynem a najnizszy to byl 32 a srednia to u mnie okolo 37 LVL.
Odpowiedz
ja nabiłem bez kodów 79
Odpowiedz
Och człowieku musisz jeszcze dużo się nauczyć w gothic'u
Odpowiedz
nie piszcie bzdur... Zabijając ostatniego smoka wskoczył mi 55 poziom. Dodatkowo przed wypłynięciem zabiłem wszystkie postacie z Gorniczej doliny, Jarkendaru i większość z Khorinis. Oczywiście bez wykorzystywania zadnych kodów i błędów gry.
A staty to m.in
Siła 230
Zręczność 170
Życie 1000
Odpowiedz
Ja ukończyłem grę Magiem Ognia i miałem 53 poziom I jestem z siebie dumny
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_robertusdejmon* dnia wtorek, 1 grudnia 2015, 18:21 napisał

ja nabiłem bez kodów 79

Nie ładnie tak kłamać 😉
Odpowiedz
Sam nabiłem 53lvl. Myślę że na czysto 56lvl to maksimum.
Ludzie co piszą o lvl 60+ oszukują sami siebie.
Odpowiedz
W Gothicu generalnie można mieć poziom jaki się chce bez kodów czy bugów, jeśli poświęci się dużo czasu na to, np. zabijanie szkieletów przyzywanych przez Magów Szkieletów czy jak im tam było, w kryptach, chociażby w tej za farmą Onara wystarczy zabijać Przyzywane Szkielety (120 expa za jednego) i nie zabijać Magów Szkieletów tylko uciekać, wskoczyć do góry (tam się wskakuje na takie schody), wyleczyć się i zabijać kolejne szkielety, tam są 3 Magowie Szkielety jak się opróżni 3 skrzynie (co akurat wgl mi się trafiło, że 2 są naprzeciwko siebie to jeden naparzał drugiego i walczyli nawzajem więc z dwoma spokój xD). Jak już braknie jedzenia lub mikstur to zawsze można wrócić do tej krypty. Zawsze też można iść do stodoły Onara czy łóżka Saghity i się przespać i życie się odnowi. Więc jeśli ktoś twierdzi że poziomy konkretny jaki zdobyli to ten jedyny i wyższe są niemożliwe to chyba nie poświęcili zbyt dużo czasu...
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden bug z Wasilem - gdy zgadzacie się sprzedawać mu stare monety za ich dwukrotną wartość. Przy okazji dostajemy doświadczenie. Teraz bijemy, zabieramy stare monety i idziemy do Lee, płacimy mu za pobicie, wracamy do Wasila i znów sprzedajemy mu monety. Jest to dostępne dla paladyna. Zakładam że dla maga też. Każda moneta to 10 pkt Expa. Powodzenia bracia Paladyni !!!
Odpowiedz
← Gothic

Maksymalny poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...