[W3] Wiedźmin3 sterowanie padem

Witam wszystkich!!
mam na imię Rafał i mam fioła na punkcie Wiedźmina ale co z tego jak w niedawno zakupioną najnowszą część sagi nie mogę pograć gdyż gra nie widzi pada.
Poddałem mojego pada emulacji co zaowocowało tym że działa on w drugiej części sagi ale niestety w trójka go nie widzi.
Co zrobiłem? W przypadku drugiej części pliki powstałe po emulacji pada wkleiłem do katalogu bin i to wystarczyło
Ale niestety w przypadku trójki wklejenie do bina nie pomogło, ktoś na jednym z forów poradził mi abym jeden z plików podmienił w podkatalogu x64 ale tu również bez skutku.
A więc grę mam, pada mam a grać nie mogę (gra na klawiaturze nie wchodzi w grę bo po prostu nie potrafię wykonywać tylu kombinacji na raz)
Jesteście moją ostatnią deską ratunku poradźcie mi coś proszę!!!
Odpowiedz
Z tą ostatnią deską ratunku to bym nie przesadzał, bo daleko nie szukając założyłeś temat także tutaj. Z tego co można poczytać, gra działa z padem pod X360, więc może w tym leży problem. Skoro używasz emulacji, to znaczy, że takowego pada nie posiadasz.

Samo rozwiązanie otrzymałeś tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
mam podobny problem kupiłem pada esperanza eg102 i nie działa mi w żadnej grze ale w panelu sterowania rozpoznaje przyciski program x360ce mi nie działa
Odpowiedz
POmijając sensowność grania padem, czy macie te same problemy z innymi grami? Czy tylko z wieśkiem?
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wiedźmin3 sterowanie padem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...