[Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona"!

Z najnowszym DLC do "Inkwizycji" jest trochę tak, jak z zamawianiem anonimowej marki piwa w ulubionej spelunie. Mając w pamięci znakomite rekomendacje barmana i miło spędzone wieczory przy delektowaniu się chmielową rozkoszą, dajesz porwać się chwili, płacąc podwójną cenę za jakiś browarek z dalekiego wygwizdowa, mimo że gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl, iż za tę samą kwotę skoczyłbyś do monopolowego i kupił czteropak czegoś sprawdzonego. Co tam, a nuż hazard się opłaci? Intrygujący opis na etykiecie (poezja XXI wieku w najlepszej postaci), wyczepista nazwa oraz enigmatyczność unosząca się nad trunkiem robi swoje. Trzeba poszerzać horyzonty oraz próbować nowych rzeczy, więc nie rozpaczasz.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Co za ocena!! Spodziewałam się marudzenia i jakieś 5-6, a tu taki surowy werdykt! Jestem pod wrażeniem!

Szczerze - skoro mam Guild Wars 2 i tam przynajmniej parę moich postaci ma nieskończony procent odkrycia danych map, to nie widzę w ogóle sensu bawienia się w to w Inkwizycji. Nie wiem po co w ogóle coś takiego na taką skalę jest w grze. Czyżby aby zakryć braki ciekawych dialogów i sensownej fabuły? Chyba, że ktoś faktycznie lubi takie znajdźki na potęgę, to będzie zadowolony..

Poczekam jednak na dodatek, chciałabym się kiedyś dowiedzieć więcej o Solasie. Tylko czy się doczekam??
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Ten minus (Jak na dodatek, niewiele wnosi do "Inkwizycji") Jebłem w nosi i dużo Pokazane jak to ludzie z nowu wymazali dziedzictwo elfów z kart histori i mówi jak postała inkwizycjia ,tepleriusze itp .
Odpowiedz
...a ja, za przeproszeniem, "jebłem", gdy przeczytałem ten komentarz, bo jak byk w plusach jest "Awarowie oraz nowe fakty związane z historią uniwersum" Chodziło bardziej o mechanikę rozgrywki i coś nowego w kwestii gameplaya - a tego po prostu BRAK.
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...