[GIII] Każdy napotkany ork atakuje mnie?

lol? Wy to macie problemy ... odbijacie Cape Dun potem Montere ... a w reszcie miast wykonujecie wszelkie mozliwe questy (bez obbijania) a pod koniec robicie to co do was nalezy i nie ma tutaj zadnego problemu!!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Murzyn dnia niedziela, 6 maja 2007, 19:11 napisał

Witam. Jestem juz na poziomie zdobywania artefaktów adanosa (brakuje dwóch) i złotych pucharów brakuje dwóch. Ale nie oto chodzi. Wyzwoliłem miasta takie jak: Trelis , Cpa Dun, Montere, Gothe.
Jestem u asasynów i co napotkam orka atakuje mnie. Dziwne że wczesniej tak sie nie działo. Dopiero po tym jak w nordmarze zniszczyłem obóz orków... Co ja mam zrobić?

Wykonuje zadania w Mora Sul i nie moge porozmawiać z Asasynami którzy są blisko orków bo odrazu sie na mnie żucają....

Help! Moze miał juz ktoś podobny problem...

Zmieniłem nazwę tematu, nast. razem nadaj tematowi normalną nazwę


To może być bug albo cholerni* musiałeś ich wkurwi* bo ja odbiłem wszystkie miasta poza Trelis i Faring i mnie po twarzy nie bili . Ale za to jak podbijesz np.Vengard to ci co przeżyją będą cie ganiać po całym świecie więc może u cb też się tak stało
Odpowiedz
a może za pomocą kodu reputacji na orków pomoże
Odpowiedz
Nic to nie da, reputacja to osobna kwestia, odbicie 3 miast jest równoznaczne ze stratą szans na współpracę z orkami (tzn. z tymi na wyższych szczeblach - przywódcami).

Odpowiedz
A więc tak: Faring będzie cholernio ciężko i musisz wziąść ze sobą jakiegoś mocnego przyjaciela jak np. Konrad z Trelis. To samo z Silden ale Silden to pestka... Inog, ten gruby kucharz Ci pomogą i nie widze problemu. Osobiście silden w 7min rozyebalem na lajcie i zostało mi Faring. Powiecie czy to jest dobrze na 44lvl. Zbroja paladyna, miecz półtoraręczny i tarcza czaszki? Do tego 450hp, 250sp, 300mp, 300int, 220 sily ? Umiejętności to pestka mam ich dużo i bardzo dobrze mi idzie jadać kulą ognia a kiedy jest ich dużo to na luzie ich jade tylko problem bo musze uciekać i brac miksturki co się każdemu zdaża .
Rozbij silden, weź ze sobą jak najmocniejszego przyjaciela i atakuj Faring. Z dalekiej odległości ich siekaj łukiem/magią (lepiej magią..) i potem zaatakuj ich wręcz, ps. Dobrze jest w trakcie wybijania ucieć do nordmaru i przygotować się do ataku na trochę mocniejsze osóbki takie jak:
-Kan
-Ur-Gosh

Próbowałem podbić Faring ale się nie udało i teraz muszę się dobrze przygotować i powinno się udać . Można także mieć zwój lub nauczyć się 'Przywołania Demona' Lub 'Armia Ciemności'
Pozdrawiam :DD
Odpowiedz
WItam wszystkich no ja tez mam ten sam problem, ze mnie orkowie atakuja:) ale coz zrobic?? no wybic wszystkich:) MIasta które odbiłem to Cape Dun Silden Montera i Geldern, i teraz ide na Trelis i włąsnie nie zakumałęm dlaczego mnie atakuja. Nie da rady jakos tego wrocic?? aby było tak zeby nie atakowali?? I czy jak pojde po jakiegos znajomego d opomocy i sie teleportuje do danego miasta czy on ze mna jakos sie przeniesie czy bedzie z buta tam szedl??
Odpowiedz
Ja to samo zrobiłem tylko gadałem z każdym przywódcą w Trelis dostałem od niego amulet Adanosa a w Geldern -,- zaczoł mnie atakować poszłem do Silden i odrazu zaczeli mnie bić za nic zobaczyli mnie i zaczeli bić
Odpowiedz
Ja też tak miałem że mnie każdy ork atakował . Tylko ja przed gadaniem z Innosem to przed tym oswobodziłem myrtane z orków i jakoś udało mi się przejść całą gre dla Innosa . Teraz będe też zaczynał grać od nowa G3 ale tym razem dla Beliara
Odpowiedz
Mam propozycję żeby najpierw odwiedzić miasta orków i assasynów i zrobić tam wszystkie zadania (z wyjątkiem tych co trzeba zabić rebeliantów)i wtedy robić rewolucje czy zadymę samemu.Wystarczy pomyśleć
Odpowiedz
dokładnie wyzoliłem 4 czy 5 miast i poszedłem do kana i odrazu mnie wszyscy atakują na szczęście wszystkich zabiłem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia wtorek, 15 lipca 2008, 21:54 napisał

To jest tak jeśli odbijesz dwa lub trzy miasta. Wtedy każdy ork Cię zaatakuje.
Nie prawda ja wyzwoliłem ardea cube dawn trelis montere silden i gerdeln i w faring normalnie moge gadać . a jak podchodze do orków obok świątyń to wszyscy mnie atakują .
Odpowiedz
1.To co ma największy wpływ Reputacja u buntowników masz powyżej 40 albo 45 jesteś wrogiem. (Orki i Assasyni)
2.Zdobywanie miast wiadomo musisz bo nie podniesiesz na tyle reputacji pacz pozycja 2
Dlatego wszystko pomału i nie u jednych na chama
Odpowiedz
Po wyzwoleniu 3 miast, orkowie cię atakują.

Może z Faring poszedłeś do Nordmaru?
Odpowiedz
← Gothic

Każdy napotkany ork atakuje mnie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...