Odpowiedz

[Game Exe] Jubileusz - dzień specjalny

Wiktul

Demon
15146 Demonolog
Napisano: 15 grudnia 2013, 14:37 · #1
0

"Ludzi niezastąpionych pełne są cmentarze" - mówi stare przysłowie. Tak się jednak składa, że jeden z tych ludzi wie o cmentarzach znacznie więcej, niż którykolwiek ze zwykłych śmiertelników. Niemal sześć lat temu do naszego królestwa przybył wyjątkowy osobnik, który w krótkim czasie zapracował sobie na pozycję nadwornego nekromanty. Hordy jego sługusów zaprzęgane bez przerwy do wykonywania bezgranicznie uciążliwej pracy przy uzupełnianiu działów gier zapewniły nam wysokie miejsce w stawce. On sam, swoimi recenzjami i systematyczną, precyzyjną pracą, zapewnił sobie wyjątkowe miejsce w historii GameExe.

Panie i Panowie, oto Tamer Bsoul, znany powszechnie jako Tamc., w specjalnym, poświęconym wyłącznie jemu, dniu jubileuszu.

Tamc.

Kawaler Orderu Marsa, uznany przez wszystkich najfajniejszym użytkownikiem w IV i V edycji portalowych wyborów, w tym samym czasie odznaczony także medalem Pierwszej Brygady jako najaktywniejszy ze wszystkich. Za nieoceniony wkład w rozwój GE nagrodzony prestiżową Tarczą Chwały. Ekspert i mistrz wiedzy o "Gothic 1 i 2", "Morrowind" i sadze "Baldur's Gate", których działy własnoręcznie wypełniał treścią, cyzelując je od każdej kropki do każdego przecinka. "Mass Effect 1 i 2", "Drakensang: TDE", "Drakensang: TRoT", "Jade Empire", "Torchlight", "Risen 1 i 2", "Windchaser", "Dragon Age", "Heroes 3" - to kolejne pomniki jego tytanicznej pracy przy niekiedy najbardziej niewdzięcznych i najmniej spektakularnych elementach, jak tabele, przeliczniki, opisy obiektów, ilustracje przedmiotów oraz wszystkim tym, bez czego nie może być dobrego, pełnego działu o danej grze, a czym nikt nigdy nie ma siły ani chęci zajmować się jak trzeba.

Artykuły stworzone, opracowane, poprawione lub dodane przez Tamc.a liczone są w tysiącach. Najważniejsza jest dla nas jednak nie ich ilość, lecz jakość, która tak w wypadku zestawień technicznych danych o statystykach postaci, jak i przy recenzjach "Gothic 2" lub którejkolwiek z książek, pozwalały nam chlubić się najwyższym standardem pracy portalu. 10 lat GameExe to w przeogromnej części zasługa jednego człowieka - sumiennego, systematycznego profesjonalisty i świetnego kolegi, którego w tym czasie chcemy szczególnie wyróżnić wyjątkowym odznaczeniem - Kieszonkowym Złym Ashem. odznaczenia, ash, tamc. Order ten przygotowaliśmy specjalnie i wyłącznie dla jednej osoby, za nieprzeliczone, nieocenione i niezrównane zasługi wobec GameExe na przestrzeni wszystkich tych lat. Niech każdy, stary czy nowy, GExowicz wie, z kim ma do czynienia, komu co zawdzięcza oraz z kogo może brać przykład.

Dziękujemy, Tamc.

Vitanee

Przyjaciel Zwierząt
3557 Druid
Napisano: 15 grudnia 2013, 14:43 · #2
0
Hurra, hurra i kolejnych Stu Lat nieśmiertelności dla Tamc.a! Dziękujemy! (tu by się jakieś oklaski na stojąco przydały)

Niblla

Opętany Marines Chaosu
1551 Kosmiczny Marines Chaosu
Napisano: 15 grudnia 2013, 18:58 · #3
0
Niech żyje nam!

Wolvertino

Amator
3422 Bard
Napisano: 15 grudnia 2013, 19:53 · #4
0
<-- kliknij, by posłuchać Wolviego || Lubię czytać || Lubię grać

Charon

Odkrywca Nieznanego
3654 Kultysta Przedwiecznych
Napisano: 15 grudnia 2013, 20:09 · #5
0
Gratulacje, Tamc.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!

Eni

Strażnik
1633 Żołnierz
Napisano: 15 grudnia 2013, 21:34 · #6
0
Gratki Tamc. :*
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt

Ranger Krzyś

Mistrz Przetrwania
3108 Łowca
Napisano: 15 grudnia 2013, 21:47 · #7
0
Brawo!!!

Lionel

Przywódca Rodu
9483 Wampir
Napisano: 15 grudnia 2013, 21:51 · #8
0
Kiedyś cię dogonię i przegonię! Kiedyś...

Oby częstochowska ziemia była ci lekką.

Noire Panthere

Adept Ognia
4113 Mag Żywiołów
Napisano: 15 grudnia 2013, 22:11 · #9
0
Brawo, brawo!
Jeśli widzisz wściekłego niedźwiedzia, uciekaj. Jeśli widzisz wściekłą panterę - wracaj do niedźwiedzia.
Bezpieczniej jest kpić sobie ze smoka niż z MG...
________________________________________________________________________________

I TY możesz zostać WILKOŁAKIEM! Więc nie czekaj, zapisz się w TYM miejscu!

Wilkołacza linkownia:
"Wilkołak" na fb - Podsumowanie wszystkich rund - Komentarze do rund - Uwagi i sugestie

Frey

Rzemieślnik
968 Rzemieślnik
Napisano: 15 grudnia 2013, 22:42 · #10
0
Odznaczenie słuszne! Świetnie że są tacy ludzie

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 16 grudnia 2013, 07:36 · #11
+1

Bardzo, bardzo, bardzo Wam dziękuję. To dla mnie wspaniała, cudowna i magiczna chwila, która pozwala uwierzyć w siebie i dodaje natchnienia oraz chęci do dalszej pracy. W (nie)życiu bym się nie spodziewał ze strony śmiertelników takiej niespodzianki, więc smakuje ona jeszcze lepiej. Jestem niesamowicie zaskoczony, wzruszony, poruszony i najchętniej bym Was wszystkich wyściskał.

Dziękuję.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?

Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

krzyslewy

Złotousty
9581 Bard
Napisano: 16 grudnia 2013, 12:55 · #12
0
Brawo Tamc.! Nigdy nie spotkałem bardziej pracowitego człowieka - czy to w realu, czy to w necie

Dalejdoichgardelwyrzanacic

Przyjaciel Zwierząt
1307 Druid
Napisano: 16 grudnia 2013, 14:30 · #13
0
Brawo, kościeju, więcej duszyczek tylko życzyć!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 17 grudnia 2013, 09:30 · #14
0
Dzięki, Panowie.

Eni

Strażnik
1633 Żołnierz
Napisano: 17 grudnia 2013, 11:41 · #15
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia poniedziałek, 16 grudnia 2013, 07:36 napisał

Jestem niesamowicie zaskoczony, wzruszony, poruszony i najchętniej bym Was wszystkich wyściskał.

Cóż, można to zorganizować
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 17 grudnia 2013, 13:12 · #16
0
Bardzo chętnie. :*

Charon

Odkrywca Nieznanego
Napisano: 17 grudnia 2013, 14:50 · #17
0
Widzisz Tamc., wszystkie laski chcą być przez ciebie ściskane

Zły? Być może
Dobry? A czemu?

Tamc.

Adept Sztuk Zapomnianych
11939 Nekromanta
Napisano: 17 grudnia 2013, 17:23 · #18
0
To działa w obie strony.

Tokar

Marszałek Wojny
10793 Kosmiczny Marines
Napisano: 17 grudnia 2013, 17:49 · #19
+1
Tamer tylko udaje takiego skromnego i zaskoczonego. Wszak już kilka lat temu nagrał singla, gdzie gloryfikuje swoja zajebistość.

Także, Drogie Panie, uważajcie

Charon

Odkrywca Nieznanego
Napisano: 17 grudnia 2013, 19:58 · #20
0
Tak, a kiedy przychodzi co do czego, jest bardzo bezpośredni.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?

[Game Exe] Jubileusz - dzień specjalny - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...