[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona - solucja

Absolutnie najlepsza solucja dostępna w Internecie. Wielkie gratulacje, Cou

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Tak zdecydowanie najlepsza solucja, jednak brakuje w niej paru tipów
Odpowiedz
"Zgodnie z radą, czekamy do wieczora. Po 21 wchodzimy do karczmy i schodzimy na dół. Poszukiwany przez nas osobnik to Gerhard, który stoi mniej więcej na środku tego pomieszczenia, tuż obok beczki."

zamiast Gerhard powinno być Bracław
a przynajmniej w mojej wersji tak jest
Odpowiedz
To nie są naukowcy od muta genu to ci z ruin szpitala, jeśli nie oddamy ich duchowi to wtedy uaktywnić się to zadanie. Ale sam poradnik świetny korzystałem z niego i to nie raz odwaliłeś kawał dobrej roboty.
Odpowiedz
W porownaniu do pierwszej części to straszna bieda. Az zniechęciło mnie do trójki
Odpowiedz
Gaszenie pochodni w walce z operatorem nic nie daje.
Odpowiedz
Witam wszystkich!
Ostatnio w III akcie walczyłam ze smokiem, próbowałam chyba każdej taktyki, ale za każdym razem ginę. Raz już prawie mi się udało go pokonać, ale jak na złość mnie zabił. Męczyłam się z dwie godziny i mam już dość.
Czy jest ktoś, kto w wolnym czasie mógłby przejść tą walkę? Bo ja jestem już nią strasznie zmęczona...
Oto save : AutoSave_0149.sav
Z góry dziękuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_dzimaj* dnia wtorek, 4 kwietnia 2017, 22:59 napisał

"Zgodnie z radą, czekamy do wieczora. Po 21 wchodzimy do karczmy i schodzimy na dół. Poszukiwany przez nas osobnik to Gerhard, który stoi mniej więcej na środku tego pomieszczenia, tuż obok beczki."

zamiast Gerhard powinno być Bracław
a przynajmniej w mojej wersji tak jest


A czy ktoś miał taki problem, że nie da się wejść w rozmowę z tym typem? Klikam rozmawiaj, a on tylko: Zatańczymy biały misiu?
Odpowiedz
No to podchodzisz do niego i tańczysz
Odpowiedz
← Artykuły

[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...