[NWN1] Poziom towarzyszy?

Po pierwsze witam wszystkich użytkowników forum!!

Po drugie mam pytanie.... w instrukcji napisano, że najemnicy/towarzysze mają zawsze o 1 poziom mniej od bohatera i awansują na wyższy poziom razem z nim. Czy awansują wszyscy najemnicy, czy tylko ten który towarzyszy bohaterowi? A w związku z powyższym, czy wskazane jest aby nie kombinować i wędrować przez całą grę z jednym towarzyszem, czy nie ma to znaczenia i mozna nimi mieszać do woli i nie będzie to miało wpływu na ich poziom??
Najemnicy awansują wszyscy gdyż było by bezsensownym pchać najemników przez kolejne rozdziały jakby byli wciąż na 1 poziomie.

Na poziom wpływu nie będzie mieć, ale jak wiesz każdy z najemników ma jakby ze sobą dodatkowy quest, a gdy opuścisz najemnika nie rozwiążesz jego questu, na odpowiednim poziomie najemnik zdradza Ci dalszą część swojej historii.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Ależ oczywiście, że rozwiążesz. Wystarczy tylko rozmawiać na każdym kolejnym poziomie z każdym towarzyszem i wykonywać ich zadania z poszczególnych aktów.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Awansuje wyłącznie towarzysz, który jest z bohaterem, ale jeśli wynajmiesz innego, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję dialogową (żeby kompan się podszkolił, czy coś takiego) i wtedy po odpoczynku jest na poziomie o 1 niższym od ciebie.

i to jest dobre... lecz gdy rozmawiam o zmianie taktyki z najemnikiem gnomem-magiem to zanim on rzuci zaklecie to ja zdazam sam wszystkich pozabijac bo rzuca najpierw na siebie pelno zaklec a dopiero pozniej na wrogow ;/
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...