Darmowe MMORPGi

Kiedyś grałem w MU Online i jak na razie to najlepszy darmowy MMORPG, w jakiego grałem. Później trochę mi się znudził i zakończyłem swoją przygodę z nim.

Próbowałem też Last Chaos i z początku wydawał mi się sympatyczny, ale też mnie nie wciągnął.

We Flyffa grałem dosyć długo, ale w końcu znudził mi się powolny grind.

Teraz pobieram Runes of Magic i mam nadzieje, że będzie fajna .
Odpowiedz
Darmowe MMORPG? Cóż, chyba najlepszym wyborem będzie DDO (aka "D&D Online" albo "Dungeons & Dragons Online").
Rozgrywka jest podobna do tej z Guild Wars, tzn. Jedynie w miastach mamy do czynienia z ogółem graczy. A questy odbywają się w instancjach, gdzie jesteśmy sami lub z wcześniej utworzoną grupką graczy. A gierka jest całkowicie darmowa i do ściągnięcia przez net.


Jedyne za co możemy płacić, to rasy Drowa, czy Warforged, klasa Mnicha czy unikalne questy lub lokacje. Ale bez tego spokojnie da się obyć i 'bogaci' gracze wcale nie muszą mieć przewagi.





Odpowiedz
Najlepszym "w tym czasie" wg mnie darmowym RPG jest Runes of Magic. Dlaczego? Po pierwsze: gra bardzo szybko się rozwija, i ma bardzo dużo możliwości. Po Drugie: Podobna jest do World of Warcraft. Po Trzecie: Dużo aktywnych graczy.
Jeżeli nie chce nikt z was ściągać, to kupcie najbliższe CD-Action. (Komu by się chciało 7 GB zasysać ).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia sobota, 1 lipca 2006, 14:55 napisał

A znalazłoby się może coś po polsku?



Polecam ci Metin2 www.metin2.pl całkowicie po Polsku ;p


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia czwartek, 1 lipca 2010, 14:22 napisał

Polecam ci Metin2 www.metin2.pl całkowicie po Polsku ;p

Metin2 bardzo szybko się nudzi nie polecam gry.
Odpowiedz
Może nie do końca mmorpg (bo MOBA), ale ze swojej strony chciałem polecić League of Legends.
Odpowiedz
Z tymi grami MMORPG to jest problem, bo wszystkie są do siebie dosyć podobne. Ja właśnie pobieram sobie listę MMORPG, chociaż koleś nie uwzględnił kilku darmowych. Osobiście polecam Lord of the Rings Online - genialna i bardzo rozbudowana gra, ale dobry jest też Age of Conan i Neverwinter (w tym ostatnim jest możliwość tworzenia zadań przez graczy). Aiona nie lubie.
Odpowiedz
Powiem ci, że każdą, bo to jednak główny target tego typu gier. Zdecydowanie polecam Guild Wars 2 i Neverwinter, jeśli masz dobrego kompa. Już tak dawno nie grałem w MMO z powodu przestarzałego sprzętu i braku czasu, że trudno mi się połapać, które mniej dofinansowane projekty są warte uwagi. Za moich czasów było to Allods Online, ale to chyba już pieśń przeszłości.
Odpowiedz
Ja polecam The Old Republic. Co prawda gra w modelu f2p jest ograniczona, ale jeśli jesteś nastawiony na fabułę, to i tak będziesz zachwycony. Ja przy TORze bawiłem się cudownie, nie ukończyłem chyba tylko ścieżki Troopera, ale jakoś na klasa interesowała mnie najmniej. Polecam
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Ja polecam gre Tibia, bardzo fajna gierka która się nie konczy
Odpowiedz
W Tibie to się grało w 90 roku Teraz mało jest dobrych gierek darmowych . Może GW 2 ? Ewentualnie możesz polować na promocje TESO
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Darmowe MMORPGi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...