[D&D] Rekrutacja - DnD 3,5 edycja - sesja w Łodzi

Jak w temacie, potrzebujemu graczy do sesji w edycję 3,5 "Lochów i smoków". Warunek wstępny - musisz móc grać w Łodzi, sesja ma miejsce z reguły w niedzielę - jeśli, oczywiście, wszyscy grający mają wolne.

Generalnie zaczynamy od samego początku, od poziomu pierwszego, a do stworzenia postaci wydajemy 26 punktów. Miejsce akcji: Tethyr, Amn, Wybrzeże Mieczy i Srebrne Marchie.

Zainteresowanych odsyłam po szczegóły tutaj: http://mojerpg.blogs...ml#comment-form




[Dodano po 16 godzinach]

Jak na razie mamy:

- mistrza gry, sztuk jeden
- graczy, sztuk trzy (paladyn, dwuklasowiec elf wojownik/czarodziej, ranger)

Przydałaby się jeszcze jedna - dwie osoby.
Odpowiedz
Jeśli będę miał czas, to może, może...
Odpowiedz
Ty i DnD... DnD i Ty... Wiktul i DeDeki... DeDeki i Ktul - jakkolwiek to ustawiam wychodzi mi wynik negatywny, Pewnie cały problem w połączeniu - "Ciebie" z "DeDekami"


Swoją drogą jak na osobę, która nie ceni sobie tej mechaniki, to wyraźnie do światów "lochosmoków" awersji nie masz. Świadczy za tym kilo sesji rozegranych w Zapomnianych Krainach. Jak to z Tobą jest, hę?

Ps. oczywiście jak będziesz mógł i dogadamy się co do terminu z Krzmeieniem, to problemu nie widzę. Z tego co wiem - prowadzi zwykle raz na dwa tygodnie, w niedzielnym przedziale czasowym 11 - 16
Odpowiedz
Jedyny problem dla MG i reszty "Gejmersowego" party, to zgryźliwy tetryk, który co i rusz będzie profanował sacrum rytuałów nad rzutami, tabelami i wszystkim, czego bez ich kanonicznego udziału zrobić nie można

[Dodano po 55 sekundach]

Ale chętnie wreszcie spróbuję DeDeków w wersji TRU. Trzeba poznawać nowe kultury, potrawy, obyczaje...
Odpowiedz
Cześć, czy jest to nadal aktualne, i czy dość młody zupełnie niedoświadczony gracz będzie mile widziany?
Odpowiedz
← Ogólnie

Rekrutacja - DnD 3,5 edycja - sesja w Łodzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...