[DA2] Dragon Age 2 - wrażenia

Kompletna porażka ta gra xd . Gdyby nie fabuła, to chyba dawno już przestałbym grać

Nie chce mi się rozpisywać, ale dla mnie jedyne co miała lepsza od poprzedniczki to lepsza fabuła, w miarę jakieś ciekawe questy poboczne, i mniej walki i to było by na tyle


DA:O dla mnie był w miarę dobrym klasycznym crpg, DA 2 to zwyczajna sieczka dla mnie.
Odpowiedz
Niby nie lubię DA2, ale jak przeczytałam Twoje wywody Daimonion to tak ciężko nie przyznać Ci racji..

Masz stu procentową rację, Inkwizycja nie jest już rpggiem tylko takim zamkniętym MMO, gdzie nie ma ciekawego rozwoju postaci. W dwójce faktycznie były drzewka, i to całkiem sporo. Na prawdę bardzo fajnie można było sobie stworzyć postać. Nawet taki smaczek jak relacje z towarzyszami był brany pod uwagę.

Systemu walki w DA2 szczerze nienawidzę, nie spotkałam się w życiu z niczym głupszym niż te wyskakujące fale wrogów. Inkwizycja też nie miażdżyła pod tym względem, chociaż te szybkie ponowne pojawiania się uprzednio zabitych wrogów też było całkiem "cool". I nie zapomnijmy o wołającej o pomstę do nieba kamerze taktycznej (nie wiem jak działa po patchu).

A tak, w DA2 scenek było dość sporo, plus towarzysze często komentowali uliczki, docinali sobie. W Inkwizycji było tego jakoś mniej. I również lubię Hawke, nawet jej nazwisko bardzo mi się podoba!

I teraz faktycznie muszę się zastanowić - gdyby Inkwizycja była brzydsza, czy ta gra by mi się podobała? Wiem jedno - jakby nie było w niej Cullena, to pewnie bym nie przebrnęła głównej fabuły..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Być może inaczej patrzyłbym na DA2, gdybym zagrał w nie od razu po premierze (na pewno system walki w porównaniu z Początkiem to kompletna porażka). No ale zagrałem niedawno i patrzę na nie przez inkwizycyjny pryzmat. Ja w tego typu grach szukam przede wszystkim wciągającej historii i ciekawych postaci - no i w Inkwizycji nie znalazłem, a w DA2 owszem.
Powiedz, co takiego jest w Cullenie, że kobiety za nim szaleją? Bo ja tego nie pojmuję
PS - A jak na kogoś, to nie przepada za DA2, to dziwny sobie awatar wybrałaś...
Odpowiedz
Zagrałem w inkwizycje, i się przekonałem że gra jest pod pewnymi względami gorsza od DA 2 serio wielka szkoda
Odpowiedz
Bo na siłę chciano zrobic z grę bardziej skierowana do młodszych graczy.
Odpowiedz
po porównaniu ilości tematów/odpowiedzi w wątku o DA1 i DA2, można wy wnioskować o wrażeniu jakie wywarła ona na graczy.
Odpowiedz
← Dragon Age

Dragon Age 2 - wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...